Základní škola Emy Destinové 46, České Budějovice otevírá od září 2024
6. ročník třídy se zaměřením na karate

Novinky

BRONZ ze světové ligy

Ve dnech 22.-25.2. 2024 se konala světová mládežnická liga karate v UAE ve Fujairah. Tohoto turnaje se zúčastnilo přes 2000 závodníků z celého světa. Náš klub a ČR zde reprezentovalo celkem 8 závodníků.

Nejvíce se dařilo Tobíkovi Špánikovi, který v kategorii kumite U14 do 55 kg vybojoval skvělý bronz. Skvělým výsledkem, ale taky svými výkony se blýskl Pepa Linhart, který skončil těsně pod stupni vítězů a obsadil konečné 5. místo. Dalšího skvělého umístění dosáhla Lucy Hrdličková, která obsadila konečné 7. místo, když byla blízko od bojů o medaile, ale přes nepochopitelné rozhodnutí hlavního rozhodčího nemohla zasáhnout do boje o bronz. Ostatní naši závodníci předvedli kvalitní výkony, ale nepodařilo se jim přejít přes první kola.

Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme

26.02.24 ⋅ Číst více >>

Jarní City Camp 2024

Užijte si sportovní jarní prázdniny.
Od pondělí 11. března do pátka 15. března 2024 pořádáme pro děti z karate i ze sportovní přípravky sportovní příměstský tábor Jarní City Camp.

11.02.24 ⋅ Číst více >>

Tréninky v roce 2024

Tréninky karate a sportovní přípravky začínají od středy 3.1. 2024. Budeme se na Vás těšit :-)

02.01.24 ⋅ Číst více >>

Youth League - Itálie

Ve dnech 7.-10.12. 2023 se konalo poslední kolo světové ligy karate v Itálii. Tohoto turnaje se zúčastnil rekordní počet závodníků, který překonal hranici 4000 startujících.

Nejvíce se na tomto turnaji dařilo Lucy Hrdličkové, která v kategorii kumite juniorky do 59 kg vybojovala skvělé 5. místo (96 závodnic v kategorii). Jako další skvělý výsledek zaznamenal Ondřej Bednář v kategorii kumite junioři do 68 kg, který obsadil konečné 9. místo (96 závodníků v kategorii). Za vyzdvihnutí stojí výkon Kačky Novákové a závodníků v kategorii U14 (Šupka, Špánik, Korch, Lavičková, Cirhanová a Fiedler).

Děkujeme všem závodníkům za reprezentaci klubu

13.12.23 ⋅ Číst více >>

Martin Drábek - stříbrný na světové lize K1 Series A Portugalsko (Matosinhos)

Martin Drábek vybojoval na seniorské světové lize v portugalském Matosinhos stříbrnou medaili v kategorii kumite muži -60 kg. Martinovo kategorie sčítala 96 závodníků. Jako další se na seniorské lize představil Kryštof Ruža, který obsadil konečné 11. místo a Daniel drábek, který bohužel nestačil v prvním kole na závodníka z Kazachstánu.

Výsledky zápasů Martina Drábka:

1. kolo výhra nad Chile 8:0

2. kolo výhra nad Albánií 9:3

3. kolo výhra nad Kazachstánem 8:0 (diskvalifikace)

4. kolo výhra nad Venezuelou 7:4

5. kolo výhra nad Tureckem 7:3

Finále prohra s Gruzií 3:6

Moc gratulujeme a děkujeme trenérovi Mikulovi za super organizaci a koučink na turnaji

29.11.23 ⋅ Číst více >>

KLUBOVÁ SOUTĚŽ PRO DĚTI Z KARATE

Na pátek 24.11.2023 připravujeme klubovou soutěž pro všechny děti z karate.

23.11.23 ⋅ Číst více >>

Sparing camp + turnaj o pohár primátorky města České Budějovice

Již 13. Sparing camp je za námi. Rádi bychom všem závodníkům, trenérům, rodičům a přátelům karate poděkovali za vaši účast a příjemnou atmosféru, kterou jste po celou dobu kempu vytvářeli.

Byl to velmi náročný prodloužený víkend, který startoval pátečním seminářem kumite pro závodníky a trenéry pod vedením našich trenérů Miroslava Hýska a Dominika Mikuly. Semináře se zúčastnilo přes 160 závodníků z ČR a Maďarska a přes 20 trenérů českého svazu karate. Toto byl již třetí seminář, který letos proběhl. První se konal v Chvatěrubech, druhý seminář probíhal v Tišnově a třetí právě v Českých Budějovicích. V tomto trendu bychom rádi pokračovali také v příštím roce.

V sobotu přišel na řadu Sparing camp. Camp plný zápasů, získávání zkušeností a poznatků přilákal letos do českobudějovické sportovní haly na JČU přes 350 účastníků z Belgie, Polska, Maďarska, Slovenska, Ukrajiny, Německa a z ČR. Na tatami jsme mohli vidět medailisty z mládežnického MS, ME nebo Youth League.

Nedělní program patřil tak jako v minulých letech turnaji ,,O pohár primátorky města České Budějovice‘‘. Jsme velmi rádi, že tento turnaj přišla osobně zahájit právě paní primátorka doc. Dr. Ing. Dagmar Škodová Parmová a tím odstartovala boje o medaile a poháry.

Rádi bychom poděkovali Městu České Budějovice za finanční podporu a také všem účastníkům za jejich účast a věříme, že příští rok se opět setkáme minimálně tak v hojném počtu jako tomu bylo letos. Velké díky patří také všem organizátorům, pomocníkům zejména rodičům za jejich pomoc.

Již nyní plánujeme lehké změny v programu a to proto, aby si všichni účastníci odvezli ještě více sportovních zkušeností a zážitků. Věříme, že se budete mít na co těšit. Děkujeme