Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!

Žij pro sport
a karate jako my!Novinky

NP dorostenců, juniorů, U21 a seniorů - Hradec Králové 19.5.

NP dorostenců, juniorů, U21 a seniorů - Hradec Králové 19.5.

V sobotu 19.5. se bude konat 2. kolo NP dorostenců, juniorů, U21 a seniorů v Hradci Králové. Veškeré informace najdete v článku.


13.05.18 ⋅ Číst více >>

Kesl Cup - 13. 5. 2018

Kesl Cup - 13. 5. 2018

V neděli 13. května se koná v Praze turnaj Kesl cup 2018. Z tohoto turnaje se započítavají body do bodového žebříčku pro mistrovství ČR 2018.

Veškeré informace najdete v článku.


02.05.18 ⋅ Číst více >>

V Českých Budějovicích budou místo jedné stát dvě zcela nové multifunkční haly

V Českých Budějovicích budou místo jedné stát  dvě zcela nové multifunkční haly

Letos v červnu začne demolice staré všesportovní haly a místo ní výstavba hned dvou nových hal. My v klubu TJ Karate České Budějovice držíme palce, ať se vše podaří rychle a bez problému postavit.


02.05.18 ⋅ Číst více >>

SPARING CAMP 9

SPARING CAMP 9

Ve dnech 28.-29. dubna 2018 se koná akce Sparing camp pod hlavičkou TJ Karate České Budějovice. Této akce se zúčastní zahraniční kluby z Maďarska, Polska, Slovenska, Rakouska, Německa, Ukrajiny a dalších. Hlavní myšlenkou kempu je získat co nejvíce zkušeností jak v kata tak v kumite. 

Ze Sparing Campu se stala unikátní akce mezinárodního významu. Naposledy se nás v Českých Budějovicích sešlo na 347 karatistů ze 41 klubů a 6 států Evropy.

Zápasy kumite budou probíhat na 8 tatami pod dohledem trenérů státní reprezentace ČR. Tréninky kata budou probíhat pod vedením reprezentačních trenéru ČR a úspěšných reprezentantů ČR.


23.04.18 ⋅ Číst více >>

GP Ústí nad Labem - 21.4. 2018

GP Ústí nad Labem - 21.4. 2018

V sobotu 21. dubna 2018 se koná v Ústí nad Labem mezinárodní turnaj GP Ústí nad Labem. Veškeré informace najdete v článku.


16.04.18 ⋅ Číst více >>

Ninja Cup - Sportovní přípravka

Ninja Cup - Sportovní přípravka

Přijdtě si zasoutěžit
v pátek 13. dubna do tělocvičny TJ Karate ČB.


10.04.18 ⋅ Číst více >>

2. kolo krajské ligy v karate

2. kolo krajské ligy v karate

V sobotu 14. dubna se koná ve Strakonicích soutěž v karate pro závodní oddíly dětí.
Sraz ve sportovní hale STARZ do 8:15.


09.04.18 ⋅ Číst více >>

Lucka Veithová ve čtvrtfinále na světové lize

Lucka Veithová ve čtvrtfinále na světové lize

Světová liga K1 Premier League v Maroku, další díl této mimořádné světové série, kde se počítá každý zisk bodu, každé vítězství, a které se mohou zúčastnit pouze závodnici ze světového rankingu do stého místa je za námi.


Tentokrát se na K1 představila pouze Lucka jelikož Adriana se v současné době koncentruje na dokončení střední školy - maturita.
Do Maroka se odlétalo s cílem vybojovat co nejvíce bodů do světového rankingu a posunout se tak do TOP 50 (nyní #60). Do TOP 50 chybí Lucce 95 bodů.


V prvním kole Lucka narazila na nevyspitatelnou Švýcarku, kterou porazila po velmi taktickém boji 3:2. Ve 2. kole porazila 4:2 Polku (medailistka z K1 v Německu z loňského roku). Základem úspěchu byl důraz a čistota technik. Ve 3. kole si Lucka trpělivě došla pro vítězství 2:0 nad závodicí z Chile. V osmifinále na ni čekala vycházející hvězda francouzského karate Gwendoline Philippe (vítězka posledních K1). Na Lucce byla znát už nervozita a hned na začátku inkasovala úder na hlavu. Poté se zápas začal vyrovnávat, ale ke konci,kdy už se muselo riskovat, inkasovala Lucka kop na hlavu a prohrála 0:4. Bohužel Francouzka v boji o finále podlehla Číňance a vysněná repasáž se nekonala.


Jsem velmi spokojený s výkony, které Lucka poslední turnaje typu K1 předvádí. Vidím vzrůstající formu a taktickou vyzrálost. Tento turnaj a vítězství, pravděpodobně posunou Lucku do TOP 50. Velmi oceňuji její vytrvalost směrem k výsledkům, chuť se zlepšovat a nic nevzdávat, ne každý má takovou vůli. Jedeme dál


08.04.18 ⋅ Číst více >>Karate je na Olympiádě

V klubu TJ Karate České Budějovice trénujeme
olympijské WKF karate.
Tvrdě dřeme pro LOH v Tokyu 2020.

Tradice, kvalita, úspěch

Se 40tiletou historií
už můžeme mluvit o tradici,
s řadou úspěšných reprezentantů o úspěchu
a se spoustou spokojených dětí o kvalitě.

TJ Karate na Facebooku

Když zrovna netrénujeme v tělocvičně,
jsme na soustředění nebo na turnaji.
Buďte u toho s námi, zkoukněte náš FB profil
a přidejte svůj like.