Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

KALENDÁŘ AKCÍ 2022

 Pozn.: kalendář akcí na první polovinu roku 2022 se může v průběhu roku doplňovat nebo měnit

 

LEDEN 2022

14.01. – 17.01. 2022 seminář RAÚL CUERVA MORA + ELENA QUIRICI (České Budějovice)

23.01. – 27.01. 2022 mezinárodní kemp ŠPANĚLSKO (Pamplona)

28.01. – 30.01. 2022 K1 SERIES A (Pamplona)

30.01. tréninky JAK (Jihočeská akademie) + REPREZENTACE (České Budějovice)

 

ÚNOR 2022

03.02. zkoušky STV (závodní oddíly + výběr talentovka a základní oddíly)

04.02. - 06.02. 2022 soustředění závodních oddílů dětí + U14 (České Budějovice)

09.02. REPREZENTACE (trénink FTVS Praha) 

12.02. Krajská liga + liga talentů (České Budějovice)

13.02. tréninky JAK (Jihočeská akademie) + REPREZENTACE (České Budějovice)

11.02. – 13.02. 2022 K1 PREMIER LEAGUE (Dubai)

18.02. - 20.02. 2022 soustředění závodních oddílů dětí + U14 (České Budějovice)

20.02. tréninky JAK (Jihočeská akademie) + REPREZENTACE (České Budějovice)

25.02. - 27.02. soustředění závodních oddílů dětí + U14 (Karlovy Vary)

28.02. - 04.03. Jarní příměstský tábor (jarní prázdniny)

 

BŘEZEN 2022

06.03. tréninky JAK (Jihočeská akademie) + REPREZENTACE (České Budějovice)

09.03. REPREZENTACE (trénink FTVS Praha) 

11.03. - 13.03. 2022 soustředění reprezentace ČR (České Budějovice)

25.03. – 27.03. 2022 GP Slovakia (Bratislava)

 

DUBEN 2022

01.04. - 03.04. Mezinárodní soustředění reprezentace ČR (České Budějovice)

09.04. 2022 NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK – 1.kolo (Karlovy Vary)

10.04. 2022 NP žactva – 1.kolo (Karlovy Vary)

17.4. tréninky JAK (Jihočeská akademie) + REPREZENTACE (České Budějovice)

22.04. – 24.04. 2022 K1 PREMIER LEAGUE (Oporto)

29.04. – 01.05. 2022 K1 YOUTH LEAGUE (Kypr)

30.04. Pohár nadějí (Česká Lípa)

 

KVĚTEN 2022

07.05. - 08.05. REPREZENTACE (dvoudenní kemp)

07.05. Mistrovství Moravy a Slezska (Jeseník)

13.05. - 15.05. 2022 K1 PREMIER LEAGUE (Maroko)

14.05.2022 NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK – 2.kolo (Pardubice)

15.05.2022 NP žactva – 2.kolo (Pardubice)

25.05. – 29.05. 2022 ME SENIORŮ (Turecko)

28.05. 2022 Euro Cup (Rakousko – Zell am See)

 

 

ČERVEN 2022

10.06. – 12.06. 2022 K1 SERIES A (Egypt)

17.06. – 19.06. 2022 ME DOROST, JUNIOŘI, U21 (Praha)

28.06. - 29.06. Letní olympiáda dětí a mládeže (Olomouc)

 

ČERVENEC 2022

30.06. - 03.07. K1 YOUTH LEAGUE (Poreč)

15.07. - 22.07. 2022 NÁRODNÍ KEMP REPREZENTACE ČR (Orlík)

25.07. - 31.07. 2022 FARMEX CAMP (Skalka pri Kremnici) 

 

SRPEN 2022

30.07. - 06.08. Letní soustředění ALBRECHTICE - děti od 7-13 let

06.08. - 13.08. Letní soustředění ALBRECHTICE - mládež a dospělí 13+

 

ŘÍJEN 2022

15.10. 2022 NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK – 3.kolo (Dubňany)

16.10. 2022 NP žactva – 3.kolo (Dubňany)

 

PROSINEC 2022

03. - 04.12. 2022 Mistrovství ČR (Prostějov)