Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 
 

Kalendář akcí 2019

 Pozn.: kalendář se bude v průběhu roku doplňovat

 

LEDEN 2019
06.-10.01. Rezidence Nové Hrady (Nové Hrady)
19.01. Austrian karate championship (Hard, Rakousko)
26.01. Tatami open (Budapešť, Maďarsko)
26.01.Reprezentační soustředění (České Budějovice)
25.01. - 27. 01. Premier League (Paříž, Francie)
ÚNOR 2019
04.02. – 08.02. Jarní sportovní příměstský tábor City camp (tělocvična E. Destinové)
08.02. - 10.02. EKF Junior, Cadet & U21 Championships - Aalborg (Denmark)
15.02. Maškarní karneval (pro děti Sportovní přípravka a karate)
15.02. - 17. 02. Premier League (Dubaj, Spojené arabské emiráty)
23.02. - 24.02. GP Slovakia (Bratislava)
BŘEZEN 2019
02.03. - 03. 03. Series A (Salzburg, Rakousko)
08.03. Ninja series (Sportovní přípravka)
09.03.Liga talentů (České Budějovice)
17.03.1. kolo krajské ligy karate (Hluboká nad Vltavou)
22.03. Ninja series (Karate)
23.3.Wakizaši cup (Nymburk)
23. – 24.3.Reprezentační soustředění
28.03. - 31. 03. Mistrovství Evropy seniorů (Guadalajara, Španělsko)
30.03. Arawaza Cup (Německo)
DUBEN 2019
06.04. Pohár nadějí (Česká Lípa)
07.04. 1. kolo NP + liga dorost, junioři, U21, senioři (Česká Lípa)
13.04.2. kolo krajské ligy karate (Strakonice)
19.04. - 21. 04. Premier League (Rabat, Maroko)
26.04. – 27.04.Balkan Cahmpionship
KVĚTEN 2019
03.05. - 05.05. Youth League (Kypr)
04.05. - 05. 05. Czech Karate Open Cup (Ústí nad Labem)
10.05. Ninja series (Sportovní přípravka)
17.05. - 19. 05. Series A (Istanbul, Turecko)
18.05.Euro Cup (Zel lam See, Rakousko)
24.05. Ninja series (Karate)
26.05.Liga talentů (Písek)
ČERVEN 2019
1.06. 2. kolo NP + liga dorost, junioři, U21, senioři
07.06. - 09. 06. Premier League (Šanghaj, Čína)
08.06. 1. kolo Národního poháru žáků
15.06.Pardubice Open (Pardubice)
16.06. South cup (soutěž týmů, žáci, dorost)
21.06. – 22.06. Ninja noc
21.06. - 23. 06. Series A (Montreal, Kanada)
29.06. - 30. 06. Evropské hry (Minsk, Bělorusko)
ČERVENEC 2019
01.07. - 05.07. WKF Youth Camp & Cup Umag (Chorvatsko)
05.07. - 07.07. Karate 1 - Youth League Umag (Chorvatsko)
08.07. – 12.07. Sportovní příměstský tábor City camp I.
15.07. – 19.07. Sportovní příměstský tábor City camp II.
24.07. - 28.07. Kamikaze sommer camp (Neuhofen – Rakousko)
31.07. - 04.08. Evropské univerzitní hry (Záhřeb)
SRPEN 2019
03.08. – 10.08. Letní soustředění Albrechtice (U10, U12 – žáci + základní oddíly)
10.08. – 17.08. Letní soustředění Albrechtice (mezinárodní kemp – U14, U16, U18, senioři)
17.08. – 23.08.Reprezentační soustředění (Jizerka)
22.08. – 28.08. Farmex karate camp
31.08. – 1.9.Basel Open (Švýcarsko)
ZÁŘÍ 2019
???Croatia Open (datum není znám)
06.09. - 08. 09. Premier League (Tokio, Japonsko)
14.09. – 15.09. Budapešť Open ( Maďarsko)
21.09. - 22. 09. Series A (Santiago, Chile)
21.09. 3. kolo NP + liga dorost, junioři, U21, senioři
22.09. 3. kolo ligy talentů (České Budějovice)
27.09. - 29. 09. Youth League (Mexiko)
28.09. - 29.09. EGP Pilsen (Plzeň)
ŘÍJEN 2019
04.10. - 06. 10. Premier League (Moskva, Rusko)
05.10. 2. kolo Národního poháru žáků
06.10.3. kolo krajské ligy karate (Nové Hrady)
11.10. - 13.10. Polish Open (Bielsko-Biala – Polsko)
19.10.GP North Bohemia (Ústí nad Labem)
20.10. Krajský přebor (České Budějovice)
23.10. - 27.10. WKF Cadet, Junior & U21 World Championships (Santiago - Chile)
LISTOPAD 2019
02.11. – 03.11.Grand Prix Ostrava (Ostrava)
09.11.Hungarian Open (Maďarsko)
09.11. 3. kolo Národního poháru žáků
16.11. Kvalifikace na MČR pro kraje
16.11. - 17.11. Mistrovství ČR beginner
29.11. - 01. 12. Premier League (Madrid, Španělsko)
PROSINEC 2019
07.12. - 08.12. Mistrovství ČR
13.12. - 15. 12. Youth League (Caorle-Venice, Itálie)