Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!

Žij pro sport a karate jako my!Sportovní třída karate v Českých Budějovicích
Základní škola Emy Destinové 46, České Budějovice otevírá od září 2020 nový 6. ročník třídy s rozšířeným sportovním zaměřením na karate

Novinky

Za oponou TJ Karate s Monikou Burgerovou

Za oponou TJ Karate s Monikou Burgerovou

Dneska je neděle, a tudíž čas na druhý díl našeho seriálu. Dneska se s námi Monča Bürgerová podělí o svůj triumf z Akademického Mistrovství Evropy.


“Abych pravdu řekla, na akademičky jsem jela jen za sluníčkem a za zážitky, rozhodně jsem nejela za tím nejlepším možným výsledkem. Celou dobu jsem od všech poslouchala, jaká bude týden v Záhřebu jízda a opravdu byla.... jen trochu jiná než jsem původně čekala. Do prvního kola jsem nastupovala s pocity “hlavně zvládnout ty 3 minuty” a než jsem se nadála, bylo 9 vteřin do konce semifinálového zápasu a já vyhrávala 3:0. Jediný, na co jsem v tu chvíli myslela bylo, že zítra už fakt nechci zápasit. Chtěla jsem tu párty, kvůli který jsem přijela.
Párty jsem se nakonec vzdala a i kdyby finále dopadlo jakkoliv, nikdy bych nelitovala. Jak to dopadlo ale asi všichni víte...
A abyste si i z dnešního dílu něco odnesli, tak jen na závěr: Nikdy neztrácejte naději, život Vás překvapí právě když to nejmíň čekáte! Myslím, že jsem toho důkazem”


19.04.20 ⋅ Číst více >>

Za oponou TJ Karate s Martinou Šáchovou

Za oponou TJ Karate s Martinou Šáchovou

První díl naší série “Za oponou” je tady! V tomto díle se s vámi podělí Martina Šáchová o své zkušenosti spojené s medailemi na evropském šampionátu a mládežnické světové ligy.


19.04.20 ⋅ Číst více >>

On-line rozhovor s J. Faktorem a M. Hýskem

On-line rozhovor s J. Faktorem a M. Hýskem

Rozhodli jsme se pro naše členy a samozřejmě i pro rodiče uspořádat online videokonferenci s čestným předsedou našeho oddílu, panem Jiřím Faktorem a hlavním trenérem Miroslavem Hýskem. Chtěli bychom zodpovědět všechny Vaše dotazy, které se týkají našeho klubu, jeho historie, současné i minulé scény českého karate a mnoho dalších dotazů, které Vás jistě napadají. 
 
Tímto bychom Vás chtěli pozvat na online konferenci, která se uskuteční přes aplikaci Zoom (přes kterou každý den trénujeme) v neděli 19.4. od 18 hodin. Cca 15 minut před začátkem Vám přijde na email odkaz, přes který se k hovoru připojíte. 
 
Pokud tedy máte jakékoliv dotazy (a věříme, že jich spoustu o karate i našem klubu máte) můžete je psát trenérovi na mail, messenger či whatsapp Miroslava Hýska (777963728). V přímém přenosu pak Vaše otázky zodpovíme. Samozřejmě možnost ptát se bude i přímo během hovoru, ale jak se říká: ”štěstí přeje připraveným”, a tak pokud se budeme moci na Vaše dotazy připravit, budeme šťastnější. 
 
Předem děkuji za spolupráci a budeme se těšit


17.04.20 ⋅ Číst více >>

Harmonogram on-line tréninků 14.-17.4.

Harmonogram on-line tréninků 14.-17.4.

Vážení rodiče, závodníci a všichni karatisté,

zveřejňujeme harmonogram on-line tréninků pro tento týden. Jsme moc rádi, že on-line tréninky mají takový úspěch. Jednotlivých tréninkových hodin se účastní průměrně 35 lidí, což je skvělé číslo. Věříme, že i nadále budete využívat tento způsob tréninků. Ještě bychom rádi poděkovali za Vaši zpětnou pozitivní vazbu, která nás trenéry velmi těší.


13.04.20 ⋅ Číst více >>

TRÉNINKOVÝ PLÁN OD 23. – 29. BŘEZNA 2020

TRÉNINKOVÝ PLÁN OD 23. – 29. BŘEZNA 2020

Vytvořili jsme pro vás druhý tréninkový plán pro stav nouze. Jedná se o tři tréninkové jednotky, které můžete individuálně dle svých potřeb či počasí kombinovat. Každá tréninková jednotka je zaměřena na něco jiného. Všechny tři tréninkové jednotky se snažte odcvičit dvakrát v týdnu, což znamená např. tři dny trénuji, den odpočinku a tři dny trénuji. Věříme, že Vám náš plán bude minimálně inspirací.


22.03.20 ⋅ Číst více >>

Rozdělení dotace Města ČB za reprezentaci

Rozdělení dotace Města ČB za reprezentaci

Město České Budějovice poskytlo dotaci za reprezentaci v roce 2019 z MČR, ME a MS. Seznam oceněných závodníků a způsob předání finanční odměny najdete v článku.


21.03.20 ⋅ Číst více >>

TRÉNINKOVÝ PLÁN OD 16. – 20. BŘEZNA 2020

TRÉNINKOVÝ PLÁN OD 16. – 20. BŘEZNA 2020

Vytvořili jsme pro vás tréninkový plán pro stav nouze. Jedná se o pět tréninkových jednotek, které můžete individuálně dle svých potřeb či počasí kombinovat. Věříme, že Vám náš plán bude minimálně inspirací a jako motivaci vyhlašujeme soutěž pod názvem #coronachallenge. Vaším cílem bude posílat nám videa z vašich tréninků. Kreativitě se meze nekladou, na konci corona prázdnin vybereme tři nejlepší videa, která budou oceněna. 

Vaše videa můžete posílat na whatsapp na telefonní číslo 777 963 728 (trenér Miroslav Hýsek) a nebo nás (TJ Karate České Budějovice) označujte na svých instagramových či facebookových profilech.


14.03.20 ⋅ Číst více >>

KORONAVIRUS - zrušení tréninků

KORONAVIRUS - zrušení tréninků

Vážení rodiče, děti, závodníci

v souvislosti s mimořádným opatřením vlády ČR, kdy od úterního večera zakazuje všechny sportovní, kulturní, náboženské i umělecké akce z důvodu šíření koronaviru, přistupujeme až do odvolání k dočasnému přerušení všech tréninků karate, sportovní přípravky a cvičení dětí s rodiči v obou tělocvičnách v kasárnách Žižkova i v E. Destinové. Zároveň rušíme i nejbližší sportovní akce naplánované na toto období (páteční Ninja cup a víkendové soustředění).

Jde o preventivní opatření, které platí od středy 11. 3. 2020 do odvolání. Prosíme, sledujte webové stránky klubu, FB a maily, kde Vás budeme informovat o tom, jak budeme postupovat dále v nadcházejícím týdnu.

 

Předem děkujeme za spolupráci

TJ Karate České Budějovice


10.03.20 ⋅ Číst více >>Karate je na Olympiádě

V klubu TJ Karate České Budějovice trénujeme
olympijské WKF karate.
Tvrdě dřeme pro LOH v Tokyu 2020.

Tradice, kvalita, úspěch

Se 40tiletou historií
už můžeme mluvit o tradici,
s řadou úspěšných reprezentantů o úspěchu
a se spoustou spokojených dětí o kvalitě.

TJ Karate na Facebooku

Když zrovna netrénujeme v tělocvičně,
jsme na soustředění nebo na turnaji.
Buďte u toho s námi, zkoukněte náš FB profil
a přidejte svůj like.