Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!

Žij pro sport
a karate jako my!Začínáme cvičit od pondělí 3. září.
Rozvrh hodin pro všechny skupiny naleznete ZDE.
Plánujete přijít poprvé na Sportovní přípravku?
Přijďte přímo na hodinu kde jste se registrovali.

Novinky

Kesl Cup - 13. 5. 2018

Kesl Cup - 13. 5. 2018

V neděli 13. května se koná v Praze turnaj Kesl cup 2018. Z tohoto turnaje se započítavají body do bodového žebříčku pro mistrovství ČR 2018.

Veškeré informace najdete v článku.


02.05.18 ⋅ Číst více >>

V Českých Budějovicích budou místo jedné stát dvě zcela nové multifunkční haly

V Českých Budějovicích budou místo jedné stát  dvě zcela nové multifunkční haly

Letos v červnu začne demolice staré všesportovní haly a místo ní výstavba hned dvou nových hal. My v klubu TJ Karate České Budějovice držíme palce, ať se vše podaří rychle a bez problému postavit.


02.05.18 ⋅ Číst více >>

SPARING CAMP 9

SPARING CAMP 9

Ve dnech 28.-29. dubna 2018 se koná akce Sparing camp pod hlavičkou TJ Karate České Budějovice. Této akce se zúčastní zahraniční kluby z Maďarska, Polska, Slovenska, Rakouska, Německa, Ukrajiny a dalších. Hlavní myšlenkou kempu je získat co nejvíce zkušeností jak v kata tak v kumite. 

Ze Sparing Campu se stala unikátní akce mezinárodního významu. Naposledy se nás v Českých Budějovicích sešlo na 347 karatistů ze 41 klubů a 6 států Evropy.

Zápasy kumite budou probíhat na 8 tatami pod dohledem trenérů státní reprezentace ČR. Tréninky kata budou probíhat pod vedením reprezentačních trenéru ČR a úspěšných reprezentantů ČR.


23.04.18 ⋅ Číst více >>

GP Ústí nad Labem - 21.4. 2018

GP Ústí nad Labem - 21.4. 2018

V sobotu 21. dubna 2018 se koná v Ústí nad Labem mezinárodní turnaj GP Ústí nad Labem. Veškeré informace najdete v článku.


16.04.18 ⋅ Číst více >>

Ninja Cup - Sportovní přípravka

Ninja Cup - Sportovní přípravka

Přijdtě si zasoutěžit
v pátek 13. dubna do tělocvičny TJ Karate ČB.


10.04.18 ⋅ Číst více >>

2. kolo krajské ligy v karate

2. kolo krajské ligy v karate

V sobotu 14. dubna se koná ve Strakonicích soutěž v karate pro závodní oddíly dětí.
Sraz ve sportovní hale STARZ do 8:15.


09.04.18 ⋅ Číst více >>

Lucka Veithová ve čtvrtfinále na světové lize

Lucka Veithová ve čtvrtfinále na světové lize

Světová liga K1 Premier League v Maroku, další díl této mimořádné světové série, kde se počítá každý zisk bodu, každé vítězství, a které se mohou zúčastnit pouze závodnici ze světového rankingu do stého místa je za námi.


Tentokrát se na K1 představila pouze Lucka jelikož Adriana se v současné době koncentruje na dokončení střední školy - maturita.
Do Maroka se odlétalo s cílem vybojovat co nejvíce bodů do světového rankingu a posunout se tak do TOP 50 (nyní #60). Do TOP 50 chybí Lucce 95 bodů.


V prvním kole Lucka narazila na nevyspitatelnou Švýcarku, kterou porazila po velmi taktickém boji 3:2. Ve 2. kole porazila 4:2 Polku (medailistka z K1 v Německu z loňského roku). Základem úspěchu byl důraz a čistota technik. Ve 3. kole si Lucka trpělivě došla pro vítězství 2:0 nad závodicí z Chile. V osmifinále na ni čekala vycházející hvězda francouzského karate Gwendoline Philippe (vítězka posledních K1). Na Lucce byla znát už nervozita a hned na začátku inkasovala úder na hlavu. Poté se zápas začal vyrovnávat, ale ke konci,kdy už se muselo riskovat, inkasovala Lucka kop na hlavu a prohrála 0:4. Bohužel Francouzka v boji o finále podlehla Číňance a vysněná repasáž se nekonala.


Jsem velmi spokojený s výkony, které Lucka poslední turnaje typu K1 předvádí. Vidím vzrůstající formu a taktickou vyzrálost. Tento turnaj a vítězství, pravděpodobně posunou Lucku do TOP 50. Velmi oceňuji její vytrvalost směrem k výsledkům, chuť se zlepšovat a nic nevzdávat, ne každý má takovou vůli. Jedeme dál


08.04.18 ⋅ Číst více >>

City Camp 2018

City Camp 2018

Letos stejně jako každý rok pořádáme v červenci příměstský tábor zaměřený na sport. Nyní navíc ve dvou termínech. Potkáme se v tělocvičně v týdnu od 9. a 16. července


04.04.18 ⋅ Číst více >>Karate je na Olympiádě

V klubu TJ Karate České Budějovice trénujeme
olympijské WKF karate.
Tvrdě dřeme pro LOH v Tokyu 2020.

Tradice, kvalita, úspěch

Se 40tiletou historií
už můžeme mluvit o tradici,
s řadou úspěšných reprezentantů o úspěchu
a se spoustou spokojených dětí o kvalitě.

TJ Karate na Facebooku

Když zrovna netrénujeme v tělocvičně,
jsme na soustředění nebo na turnaji.
Buďte u toho s námi, zkoukněte náš FB profil
a přidejte svůj like.