Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!

Žij pro sport a karate jako my!Sportovní třída karate v Českých Budějovicích
Základní škola Emy Destinové 46, České Budějovice otevírá od září 2021
6. ročník třídy se zaměřením na karate

Novinky

Za oponou TJ Karate s Ondrou Bednářem

Za oponou TJ Karate s Ondrou Bednářem

Dnes máme neděli a to znamená, že je tu další díl z naší série “Za oponou”! O svoji první velkou zkušenost se s Vámi podělí pro změnu jeden z našich mladších závodníků Ondra Bednář.


19.04.20 ⋅ Číst více >>

Za oponou TJ Karate s Honzou Kočí

Za oponou TJ Karate s Honzou Kočí

Dneska jsme zabrouzdaly do starších vod a oslovily jednoho z našich nejzkušenějších závodníků a bývalého reprezentanta Honzu Kočího, Ten se námi podělí o svůj zážitek z akademického MS 2008.


19.04.20 ⋅ Číst více >>

Za oponou TJ Karate s Monikou Burgerovou

Za oponou TJ Karate s Monikou Burgerovou

Dneska je neděle, a tudíž čas na druhý díl našeho seriálu. Dneska se s námi Monča Bürgerová podělí o svůj triumf z Akademického Mistrovství Evropy.


“Abych pravdu řekla, na akademičky jsem jela jen za sluníčkem a za zážitky, rozhodně jsem nejela za tím nejlepším možným výsledkem. Celou dobu jsem od všech poslouchala, jaká bude týden v Záhřebu jízda a opravdu byla.... jen trochu jiná než jsem původně čekala. Do prvního kola jsem nastupovala s pocity “hlavně zvládnout ty 3 minuty” a než jsem se nadála, bylo 9 vteřin do konce semifinálového zápasu a já vyhrávala 3:0. Jediný, na co jsem v tu chvíli myslela bylo, že zítra už fakt nechci zápasit. Chtěla jsem tu párty, kvůli který jsem přijela.
Párty jsem se nakonec vzdala a i kdyby finále dopadlo jakkoliv, nikdy bych nelitovala. Jak to dopadlo ale asi všichni víte...
A abyste si i z dnešního dílu něco odnesli, tak jen na závěr: Nikdy neztrácejte naději, život Vás překvapí právě když to nejmíň čekáte! Myslím, že jsem toho důkazem”


19.04.20 ⋅ Číst více >>

Za oponou TJ Karate s Martinou Šáchovou

Za oponou TJ Karate s Martinou Šáchovou

První díl naší série “Za oponou” je tady! V tomto díle se s vámi podělí Martina Šáchová o své zkušenosti spojené s medailemi na evropském šampionátu a mládežnické světové ligy.


19.04.20 ⋅ Číst více >>

On-line rozhovor s J. Faktorem a M. Hýskem

On-line rozhovor s J. Faktorem a M. Hýskem

Rozhodli jsme se pro naše členy a samozřejmě i pro rodiče uspořádat online videokonferenci s čestným předsedou našeho oddílu, panem Jiřím Faktorem a hlavním trenérem Miroslavem Hýskem. Chtěli bychom zodpovědět všechny Vaše dotazy, které se týkají našeho klubu, jeho historie, současné i minulé scény českého karate a mnoho dalších dotazů, které Vás jistě napadají. 
 
Tímto bychom Vás chtěli pozvat na online konferenci, která se uskuteční přes aplikaci Zoom (přes kterou každý den trénujeme) v neděli 19.4. od 18 hodin. Cca 15 minut před začátkem Vám přijde na email odkaz, přes který se k hovoru připojíte. 
 
Pokud tedy máte jakékoliv dotazy (a věříme, že jich spoustu o karate i našem klubu máte) můžete je psát trenérovi na mail, messenger či whatsapp Miroslava Hýska (777963728). V přímém přenosu pak Vaše otázky zodpovíme. Samozřejmě možnost ptát se bude i přímo během hovoru, ale jak se říká: ”štěstí přeje připraveným”, a tak pokud se budeme moci na Vaše dotazy připravit, budeme šťastnější. 
 
Předem děkuji za spolupráci a budeme se těšit


17.04.20 ⋅ Číst více >>

Harmonogram on-line tréninků 14.-17.4.

Harmonogram on-line tréninků 14.-17.4.

Vážení rodiče, závodníci a všichni karatisté,

zveřejňujeme harmonogram on-line tréninků pro tento týden. Jsme moc rádi, že on-line tréninky mají takový úspěch. Jednotlivých tréninkových hodin se účastní průměrně 35 lidí, což je skvělé číslo. Věříme, že i nadále budete využívat tento způsob tréninků. Ještě bychom rádi poděkovali za Vaši zpětnou pozitivní vazbu, která nás trenéry velmi těší.


13.04.20 ⋅ Číst více >>

TRÉNINKOVÝ PLÁN OD 23. – 29. BŘEZNA 2020

TRÉNINKOVÝ PLÁN OD 23. – 29. BŘEZNA 2020

Vytvořili jsme pro vás druhý tréninkový plán pro stav nouze. Jedná se o tři tréninkové jednotky, které můžete individuálně dle svých potřeb či počasí kombinovat. Každá tréninková jednotka je zaměřena na něco jiného. Všechny tři tréninkové jednotky se snažte odcvičit dvakrát v týdnu, což znamená např. tři dny trénuji, den odpočinku a tři dny trénuji. Věříme, že Vám náš plán bude minimálně inspirací.


22.03.20 ⋅ Číst více >>

Rozdělení dotace Města ČB za reprezentaci

Rozdělení dotace Města ČB za reprezentaci

Město České Budějovice poskytlo dotaci za reprezentaci v roce 2019 z MČR, ME a MS. Seznam oceněných závodníků a způsob předání finanční odměny najdete v článku.


21.03.20 ⋅ Číst více >>Karate je na Olympiádě

V klubu TJ Karate České Budějovice trénujeme
olympijské WKF karate.
Tvrdě dřeme pro LOH v Tokyu 2020.

Tradice, kvalita, úspěch

Se 40tiletou historií
už můžeme mluvit o tradici,
s řadou úspěšných reprezentantů o úspěchu
a se spoustou spokojených dětí o kvalitě.

TJ Karate na Facebooku

Když zrovna netrénujeme v tělocvičně,
jsme na soustředění nebo na turnaji.
Buďte u toho s námi, zkoukněte náš FB profil
a přidejte svůj like.