Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!

Žij pro sport a karate jako my!Sportovní třída karate v Českých Budějovicích
Základní škola Emy Destinové 46, České Budějovice otevírá od září 2020 nový 6. ročník třídy s rozšířeným sportovním zaměřením na karate

Novinky

BUDAPEŠŤ OPEN 2019 - 2x stříbro, 1x bronz

BUDAPEŠŤ OPEN 2019 - 2x stříbro, 1x bronz

Druhý víkend v září se konal mezinárodní turnaj v Budapešti. Naši závodníci se v silné konkurenci neztratili. Účastníků turnaje bylo více jak 1500 z celé Evropy, ale také např. z Brazílie, Nepalu, Indie či Jižní Afriky.


23.09.19 ⋅ Číst více >>

Zápis ze schůze závodních oddílů

Zápis ze schůze závodních oddílů

V pondělí 9. září se konala členská schůze závodních oddílů. V článku najdete nejdůležitější body z proběhlé schůze.


17.09.19 ⋅ Číst více >>

Nominace - Liga talentů 22.9. Č. Budějovice

Nominace - Liga talentů 22.9. Č. Budějovice

V neděli 22.9. se bude konat třetí kolo ligy talentů v Českých Budějovicích. V článku najdete veškeré informace a nominace závodního oddílu na tento turnaj.


12.09.19 ⋅ Číst více >>

Schůze závodních oddílů 9. září 2019

Schůze závodních oddílů 9. září 2019

Vážení rodiče, dovolte mi, abych Vás touto cestou pozval na členskou schůzku závodních oddílů, která se bude konat v tělocvičně Emy Destinové a to v pondělí 9. září od 18:30, pro tento den se tréninky závodních oddílů ruší. Prosím o účast alespoň jednoho z rodičů. 


05.09.19 ⋅ Číst více >>

3. kolo ligy talentů Ninja Cup

3. kolo ligy talentů Ninja Cup

V neděli 22. září se bude konat třetí kolo ligy talentů karate v tělocvičně Emy Destinové. Hlaste se u svých trenérů.


04.09.19 ⋅ Číst více >>

BUDAPEŠŤ OPEN 2019

BUDAPEŠŤ OPEN 2019

Ve dnech 14. - 15. září se bude konat mezinárodní turnaj v Maďarsku pod názvem Budapešť open 2019. Nominaci a informace k turnaji najdete v článku.


20.08.19 ⋅ Číst více >>

TÝMOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

TÝMOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Ve dnech 6. - 8. září se bude konat víkendové soustředění závodních oddílů, finální týmová příprava na nadcházející zbytek sezóny. Veškeré informace najdete v článku.


20.08.19 ⋅ Číst více >>

MONIKA BURGEROVÁ MISTRYNÍ EVROPY

MONIKA BURGEROVÁ MISTRYNÍ EVROPY

Dvacetiletá závodnice TJ Karate České Budějovice Monika Bürgerová zaznamenala životní úspěch. Z chorvatského Záhřebu přiveze titul akademické mistryně Evropy. Studentka Přírovědecké fakulty Jihočeské univerzity zcela ovládla kategorii kumite žen do padesátipěti kilogramů. 

TJ Karate České Budějovice vyslalo na akademické Mistrovstí Evropy celkem čtyři svěřence. V mužském pavouku se umístil Dominik Mikula na skvělém devátem místě. To samé místo obsadil Tomáš Hermann.

Kromě Bürgerové se dařilo také Adrianě Crhonkové, která v kategorii kumite do padesáti kilogramů. Obsadila solidní sedmé místo.

Bürgerová absolvovala celkem pět zápasů včetně toho finálového. V něm narazila na zkušenou Italku Cavallariovou. Formu z předchozích dnů si podržela a po sebevědomém výkonu zvítězila 2:0.„ V eliminicích jsem se cítila paradoxně lépe než dnes ve finále. Ve vyřazovacích soubojích jsem na sobě necítila tlak. Tíhu okamžiku jsem pocítila až ve finále. Můj kouč Míra Hýsek požádal španělského kolegu Juana Luise Benitéze, aby odkaučoval finále, protože byl přítomen na místě. Pomohl mi. Luis kooperuje s naším klubem a tak mne zná. Dbal na to, abych se soustředila pouze na svoje body,“ popsala aktuální pocity po finále Bürgerová 

Bürgerovou na dálku podporovali malí karatisté a karatistky z českobudějovického TJ Karate. Ti se aktuálně náchází na soustředění v Albrechticích nad Vltavou. „Závěr treninku jsme věnovali přenosu zápasu. Jsem rád, že děti mohli vidět úspěch naší Monči živě. Cesta k medailím začíná v poctivé práci na tréninku,“ okomentoval úspěch šéftrenér TJ Karate České Budějovice Miroslav Hýsek. 


Zdroj: 
https://www.budejckadrbna.cz/sport/ostatni-sporty/24557-budejcanda-monika-burgerova-z-tjk-je-akademickou-mistryni-evropy.html?fbclid=IwAR3ChaGrS7CWTozN-Pq1CAQDo3bD31UgbJj156A-FQmzDc2ibSVRQtQbIXU&utm_source=copy


04.08.19 ⋅ Číst více >>Karate je na Olympiádě

V klubu TJ Karate České Budějovice trénujeme
olympijské WKF karate.
Tvrdě dřeme pro LOH v Tokyu 2020.

Tradice, kvalita, úspěch

Se 40tiletou historií
už můžeme mluvit o tradici,
s řadou úspěšných reprezentantů o úspěchu
a se spoustou spokojených dětí o kvalitě.

TJ Karate na Facebooku

Když zrovna netrénujeme v tělocvičně,
jsme na soustředění nebo na turnaji.
Buďte u toho s námi, zkoukněte náš FB profil
a přidejte svůj like.