Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!

Žij pro sport a karate jako my!Sportovní třída karate v Českých Budějovicích
Základní škola Emy Destinové 46, České Budějovice otevírá od září 2021
6. ročník třídy se zaměřením na karate

Novinky

NÁBOR KARATE A SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKY

NÁBOR KARATE A SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKY

Chcete začít se sportovní přípravkou a nebo s karate? Neváhejte se registrovat na našich webových stránkách.


22.06.20 ⋅ Číst více >>

ZÁVODNÍ ODDÍLY - TRÉNINKY V ČERVENCI

ZÁVODNÍ ODDÍLY - TRÉNINKY V ČERVENCI

Vážení rodiče, závodníci, blíží se nám konec školního roku a tím také letní prázdniny. Běžný tréninkový provoz tzn. pondělí až pátek bude platný do 3. července 2020 dle dosavadního rozvrhu.

V červenci (6. - 30. července) najedeme na letní program tréninků, a to třikrát v týdnu pondělí, středa a čtvrtek. Cílem těchto tréninků bude kondiční a technická příprava (viz. příloha - rozpis). Jsme si vědomi toho, že ne všichni budou o letních prázdninách přítomni, a proto volíme následující variantu z důvodu zajištění co nejkvalitnější přípravy tréninků (jedná se zejména o počty lidí). Každý týden obdržíte mail, přes který si budete moci rezervovat své místo na tréninku či trénincích v daném týdnu. Nutno jen potvrdit účast či neúčast.

 

TRÉNINKOVÝ PROGRAM (tělocvična Emy Destinové)

6. - 30. 7. 2020

 

 

PONDĚLÍ

17:00 – 18:00 kondiční trénink děti

18:00 – 19:00 kondiční trénink dospělí

 

STŘEDA

17:00 – 18:00 kondiční trénink děti

18:00 – 19:00 kondiční trénink dospělí

 

ČTVRTEK

17:00 – 18:00 karate (děti + dospělí)

 

 


20.06.20 ⋅ Číst více >>

SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA - LETNÍ PROVOZ

SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA - LETNÍ PROVOZ

V měsíci červenci od pondělí 6.7.2020 do čtvrtka 30.7.2020 budou probíhat v rámci kompenzace za neodtrénované období v karanténě tréninky sportovní přípravky děti 1-3 s rodiči, děti 3-5 a 5-7 v následujících dnech. Prosím pozorně čtěte rozdělení do skupin a časy tréninků, skupiny jsme z kapacitních důvodů sloučily. Tréninky dětí 1-3 s rodiči budou probíhat v tělocvičně ŽIŽKOVA a tréninky děti 3-5 a 5-7 budou probíhat pouze v tělocvičně E. DESTINOVÉ:

 

TRÉNINKY DĚTI 1-3 S RODIČI TĚLOCVIČNA ŽIŽKOVA

PONDĚLÍ 9:30-10:30

tuto skupinu budou navštěvovat především děti, které se účastnily dopoledních tréninků od 9:30 v pondělí a v úterý

 

STŘEDA 9:30-10:30

tuto skupinu budou navštěvovat především děti, které se účastnily dopoledních tréninků od 9:30 ve středu a ve čtvrtek

 

STŘEDA 15:00-16:00

tuto skupinu budou navštěvovat především děti, které se účastnily odpoledních tréninků od 15:00 v pondělí a ve středu

 

TRÉNINKY DĚTI 3-5 A 5-7 V TĚLOCVIČNĚ E.DESTINOVÉ

 

PONDĚLÍ 16:00-17:00

tuto skupinu budou navštěvovat především děti 3-5, které se účastnily tréninků v pondělí od 16:00 v tělocvičně Žižkova i E. Destinové

 

ÚTERÝ 16:00-17:00

tuto skupinu budou navštěvovat především děti 3-5, které se účastnily tréninků v úterý od 15:00 v tělocvičně Žižkova, děti z úterní skupiny od 16:00 v E. Destinové a děti ze středeční skupiny od 16:00 v tělocvičně Žižkova

 

STŘEDA 16:00-17:00

tuto skupinu budou navštěvovat především děti 5-7, které se účastnily tréninků od 16:00 ve středu v E. Destinové a děti z úterní skupiny od 16:00 v tělocvičně Žižkova

 

ČTVRTEK 16:00-17:00

tuto skupinu budou navštěvovat především děti 3-5, které se účastnily tréninků ve čtvrtek od 16:00 v tělocvičně Žižkova a E. Destinové a děti ze středeční skupiny od 16:00 v tělocvičně Žižkova

 

 

 

Pokud chcete pokračovat ve sportovní přípravce od září 2020 registrujte se ZDE:

http://www.tjkaratecb.cz/registrace-2020

 


20.06.20 ⋅ Číst více >>

OBNOVUJEME PLNÝ PROVOZ V OBOU TĚLOCVIČNÁCH

OBNOVUJEME PLNÝ PROVOZ V OBOU TĚLOCVIČNÁCH

Od pondělí 25.5.2020 se navracíme v tělocvičně Žižkova a v tělocvičně Emy Destinové k původnímu tréninkovému rozvrhu, který byl před karanténou. Rozvrh je platný pro všechny tréninkové skupiny karate, sportovní přípravky i cvičení dětí s rodiči.

Kroužek karate při družině ZŠ Emy Destinové byl do konce školního roku zrušen. Dětem z kroužku nabízíme docházet na tréninky do klubu v pondělí nebo ve středu od 17hod v tělocvičně E. Destinové, anebo v úterý či čtvrtek od 17hod v tělocvičně Žižkova.


20.05.20 ⋅ Číst více >>

INFORMACE K PROVOZU A KOMPENZACE

INFORMACE K PROVOZU A KOMPENZACE

Vážení rodiče,

v současné době se nám podařilo obnovit tréninky pro děti z karate a nyní plánujeme znovuotevření tréninků i pro děti ze sportovní přípravky a pro naše nejmenší děti, které cvičí spolu s rodiči. Vše směřujeme k tomu, aby od 25.5.2020 byl tréninkový provoz otevřen v obou tělocvičnách ve stejném či obdobném provozu, který byl před karanténou. Mrzí nás, že děti ze sportovní přípravky musí čekat na své tréninky nejdéle, ale zajistit tréninkový provoz pro tak malé děti bylo za daných opatření pro nás nereálné. Dalším úskalím je, že máme v provozu zatím jen jednu tělocvičnu Žižkova u OC Mercury a ta je plně využita pro tréninky všech skupin karate. Tělocvičnu v E. Destinové bychom měli využívat až od 25.5.2020, proto veškerý provoz sportovní přípravky směřujeme k tomuto datu. Provoz v tělocvičně E. Destinové je stále v řešení s vedením školy, jakmile budeme vědět podmínky provozu budeme Vás co nejdříve informovat.

Dále připravujeme způsob kompenzace za neodtrénované období z důvodu karantény a chtěli bychom tímto vynahradit dětem i rodičům tréninky, které neproběhly. Pro děti ze sportovní přípravky, které neměly během karantény možnost trénovat on-line plánujeme prodloužit běžný provoz a organizovat tréninky sportovní přípravky i cvičení dětí s rodiči během letních prázdnin, a to během měsíce července. Dále budeme pořádat v termínu 6.-10.7.2020 každý den od 8:00 do 16:00 pro všechny děti z karate i ze sportovní přípravky kompenzační příměstský sportovní tábor. Současná cena jednoho dne příměstského tábora je 450 Kč a TJ Karate České Budějovice nabízí dětem z karate 1 den zcela zdarma a dětem ze sportovní přípravky 2 dny zcela zdarma. Dětem zajistíme program sportovní i výtvarně-tvořící, oběd, svačiny, pitný režim, procházky a malé výlety. Přílohou Vám posíláme leták s informacemi a přihláškou. Přihlášku stačí vyplnit, zaškrtnout požadované dny a zaslat mailem nejpozději do 20.6.2020 na info@tjkaratecb.cz nebo domifakt@seznam.cz.

Chtěli bychom Vám velmi poděkovat za Vaši vstřícnost a podporu a velmi se těšíme na Vaše děti, až se opět s nimi potkáme na trénincích.


11.05.20 ⋅ Číst více >>

TRÉNINKY KARATE OD 11.5.

TRÉNINKY KARATE OD 11.5.

Vážení rodiče, závodníci a členové TJ Karate České Budějovice,

vzhledem k ustanovení vlády ČR (viz. příloha) se od 11.5.2020 uvolňují opatření a je nám umožněno trénovat ve větších skupinách. Sestavili jsme tréninkový rozvrh pro všechny skupiny KARATE z obou tělocvičen Emy Destinové a Žižkova. Z důvodu uzavření ZŠ Emy Destinové do 25. 5. 2020 nemáme možnost využívat tělocvičnu při ZŠ a proto všechny tréninky od 11. 5. budou probíhat v tělocvičně ŽIŽKOVA u OC MERCURY (vchod z ulice Dvořákova naproti vjezdu do garáží OC). Od 25. 5. 2020 předpokládáme další změny v rozvrhu, budeme Vás včas informovat. Prosím kontrolujte emailové schránky, naše webové stránky, FB a IG.


07.05.20 ⋅ Číst více >>

STARTUJEME TRÉNINKOVÝ PROVOZ

STARTUJEME TRÉNINKOVÝ PROVOZ

Zdravíme všechny naše malé i velké sportovce, rodiče a přátele a s radostí oznamujeme, že začínáme postupně trénovat. Sice s omezením a ne všichni najednou, ale jsme rádi, že se budeme pomalu navracet k běžnému tréninkovému provozu.


27.04.20 ⋅ Číst více >>

Za oponou TJ Karate s Dominikou Hýskovou

Za oponou TJ Karate s Dominikou Hýskovou

Máme tu středu a ta je ve znamení dalšího dílu naší série. Dneska se s vámi podělí o své zážitky jeden z nejdůležitějších členů našeho klubu a tím není nikdo jiný než trenérka Domča!

 

"Děkuji za nominaci do seriálu za oponou:-) Tak já závodila v době, která byla érou nejúspěšnejších českých kumiťaček Petry Pecekové, Petry Piskačové a Radky Krejčové, takže se mi nesoutěžilo zrovna snadno - dostávala jsem od nich tzv. "na budku" :-) Také jsem si jezdila pro výprask na Slovensko od mistryně světa Evy Medveďové, kdy jsem s ní skoro pokaždé zažívala svůj osobní leteckej den, kdy mi dávala podmet za podmetem a já měla při zápase víc nohy ve vzduchu než na tatami a o jejích megarychlých kopech na mojí megapomalou odkrytou hlavu ani nemluvě. "Evi vůbec ti to nemám za zlé, máš stále můj obdiv" Ale aby to nevyznělo tak sebekriticky, tak jsem zažívala i hezké chvíle a sportovní úspěchy na soutěžním tatami a mám i spousty nezapomenutelných zážitků. Ale odstupem času převládají a jsou pro mě důležitější zážitky prožité spíše na soustředěních, kdy si spíše než na získané medaile vzpomenu jak jsme na legendárním soustředění Tameshi-wari přeráželi skoro celou noc cihly a pak jsme se masochisticky na ty rozbitý klouby ještě postavili na pár minut na kloubníky, běhali jsme uprostřed noci skrz ledovej rybník a nebo ani trochu orientační běh v hlubokým temným půlnočním lese, kdy jsme se na 3 hodiny úplně ztratili a můj táta trenér nás vůbec nehledal. A také vzpomínám na soustředění na Slovensku s panem Longou, kdy nám v noci slovenští chalani ťukali na dveře s větou: "Dominika dcérka moja otevri tady taťka Faktor:-)" A soustředění v Albrechticích, kam jezdíme pravidelně už asi 20 let a pokaždé je to super a přinese to nové zážitky. Ke karate mě přivedl táta a díky karate mám přátele na celý život, mého muže a tudíž i naše děti a to všechno pro mě tvoří karaterodinu, která je pro mě to nejdůležitější. Osss"


25.04.20 ⋅ Číst více >>Karate je na Olympiádě

V klubu TJ Karate České Budějovice trénujeme
olympijské WKF karate.
Tvrdě dřeme pro LOH v Tokyu 2020.

Tradice, kvalita, úspěch

Se 40tiletou historií
už můžeme mluvit o tradici,
s řadou úspěšných reprezentantů o úspěchu
a se spoustou spokojených dětí o kvalitě.

TJ Karate na Facebooku

Když zrovna netrénujeme v tělocvičně,
jsme na soustředění nebo na turnaji.
Buďte u toho s námi, zkoukněte náš FB profil
a přidejte svůj like.