První červnový víkend jsme se představili na turnaji Bohemia Cup v Českých Budějovicích, odkud si naši závodníci odváží 32 cenných kovů (8x zlato, 7x stříbro a 17x bronz).
Děkujeme všem závodníkům za předvedené výkony a reprezentaci klubu. Velké poděkování patří také trenérům za jejich práci a rodičům za podporu během celého víkendu.
Pro děti teď přichází kratší pauza od závodů, kterou využijeme ke kondiční přípravě a další práci na trénincích. Některé naše závodníky navíc brzy čeká světová liga mládeže v Poreči.
Výsledky našich závodníků najdete ZDE