Za účasti 34 států světa, 1954 závodníků a 304 týmů se ve dnech 20.21. června 2026 konal jeden z největších mezinárodních turnajů v Evropě - Polish Open 2026.
Naši závodníci se na turnaji vůbec neztratili. Nejvíce se dařilo Báře Ševcové, která ovládla svou váhovou a věkovou kategorii kumite dorostenky do 47 kg a vybojovala tak pro náš klub cenné zlato. Skvělými výkony a bronzové medaile vybojovali Tobias Špáník, Tobias Šupka, Silva Troblová a Dominika Suchá. Těsně pod stupni vítězů zůstal Tomáš hejl, který v kategorii kumite chlapci U14 do 40 kg předváděl skvělé výkony.
Ostatní závodníci se probojovali nejdále do čtvrtfinálových bojů.
Děkujeme všem závodníkům za reprezentaci klubu a ČR