INFO - Czech National Youth Karate Camp + Farmex karate camp

Ve dnech 16. - 23. července se bude konat jako každoročně otevřený karate kemp pod záštitou státní reprezentace ČR a mezinárodních hostů. Kemp je určen hlavně pro mládež.

Od pondělí 24. 7. do neděle 30.7. se bude konat mezinárodní kemp na Slovensku, který pořádá nejlepší slovenský klub v kumite Farmex Nitra. Kemp je určen pro závodníky v dorotsneckém, juniorském a v seniorském věku.

Pokud máte zájem o nějaký z těchto kempů, kontaktujte a to nejpozději do středy 24. května trenéra M. Hýska.

CZECH NATIONAL YOUTH KARATE CAMP

Veškeré informace najdete ZDE

Datum konání: 16. - 23. 7. 2017

Akce je určena především pro ty, kdo si chtějí zacvičit s nejlepšími karatisty v ČR a získat maximum informací pro to, aby do této skupiny mohli také patřit.

Zejména však pro kategorii žáků 8-13 let, kteří se chtějí připravit pro vstup do reprezentace. Dále pro všechny, kteří usilují dostat se, či již jsou ve sledování reprezentace dorostenecké kategorie ve věku 14-16 let.

Camp bude rozdělen do čtyř základních skupin:

1. KATA – NIŽŠÍ STV (cca 25 osob)
  2. KATA – VYŠŠÍ STV (cca 25 osob)
  3. KUMITE – NIŽŠÍ STV (cca 25 osob)
  4. KUMITE – VYŠŠÍ STV (cca 25 osob)

Cena: 5.500,- Kč (1.000,- dotuje TJ Karate ČB) - platba až v místě kempu

Kemp je určen pouze pro závodní oddíly dětí a dospělých TJ Karate České Budějovice!!! Ostatní členové se mohou zúčastnit kempu, ale plně na své náklady.

Pokud máte zájem o tento kemp, kontaktujte a to nejpozději do středy 24. května trenéra M. Hýska.

INTERNATIONAL FARMEX KARATE CAMP

Základni informace

Datum konání: 24.7. - 30.7. 2017

Akce je určena pro závodní oddíl dospělých