Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

ME EKF 2018 - Rusko (Sochi)

ME EKF 2018 - Rusko (Sochi)

Ve dnech 2.-4. února se konalo v ruském Sochi ME EKF do 21 let. Na tento turnaj se z našeho klubu nominovalo celkem 7 závodníků - Adriana Crhonková, Monika Burgerová, Klára Halodová, Tomáš Gabriel, Adéla Průchová, Martina Šáchová a Aneta Růžičková.

Nejvíce se dařilo Adélce Průchové, která v kategorii kumite dorostenek do 47 kg obsadila 7. místo.

Další bodované a to 9. místo vybojoval Tomáš Gabriel v kumite muži U21 do 67 kg. Všem našim závodníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci nejen klubu, ale také celé ČR.

Reprezentatni TJ Karate České Budějovice

Tato akce probíhá za finanční podpory Jihočeského kraje
Partneři TJ Karate České Budějovice Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Město České Budějovice Český svaz karate Agrozet JARg Coffee Berry BucaGroup Žij zdravě Bravonet Budějcká Drbna SGM České Budějovice Rezidence Nové Hrady BCF