Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Lucie Veithová obsadila 7. místo na Světové lize karate ve Španělsku

Lucie Veithová obsadila 7. místo na Světové lize karate ve Španělsku

Ve dnech 9. - 11. února 2018 se konala světová liga Karate 1 Series A ve španělské Guadalajara. Turnaje se zúčastnilo 1345 závodníků z celého světa. Náš klub a ČR reprezentovala hned šestice závodníků Lucie Veithová, Monika Burgerová, Aneta Růžičková, Tomáš Gabriel, Tomáš Hermann a Adriana Crhonková. 

Ten výjezd i ostatní výjezdy našich závodníků na světové ligy K1 - Premier League a K1 - Series A jsou finančně podporovány Jihočeským krajem. Tímto Jihočeskému kraji děkujeme za podporu.

Nejvíce se dařilo Lucii Veithové (kumite ženy do 61 kg), která v konkurenci 88 závodnic podlehla po třech vyhraných zápasech ve čtvrtfinále finalistce z Dominikánské republiky 0:1. V následné repasáži po velmi vyrovnaném zápase podlehla závodnici z Tunisu 0:1 a obsadila tak skvělé 7. místo!!!

Monika Burgerová (kumite ženy do 55 kg), v prvním kole porazila italskou závodnici před časovým limitem, ve druhém kole podlehla domácí španělské závodnici za stavu 0:0 na verdikt rozhodčích.

Adriana Crhonková (kumite ženy do 50 kg), v prvním kole porazila na senchu 3:3 závodnici z Azerbajdžánu, ve druhém kole podlehla závodnici z Kazachstánu

Aneta Růžičková (kumite ženy do 68 kg), v prvním kole porazila 2:0 Italku, ve druhém kole podlehla závodnici z Mexika

Tomáš Gabriel (kumite muži do 67 kg), v prvním kole podlehl Makedonci

Tomáš Hermann (kumite muži nad 84 kg), v prvním kole podlehl závodníkovi z Maďarska