Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

TATAMI KARATE CUP - 3 MEDAILE !!!

TATAMI KARATE CUP - 3 MEDAILE !!!

V sobotu 24.2. reprezentovali TJ Karate na mezinárodním turnaji v Maďarsku naši nejmenší závodníci ve složeni: Josef Němec, Sylva Troblová, Adéla Marcinová, Kája Marcinová a sestavu doplnili zkušenější závodnice Adélka Průchová, Niky Berková a Andrejka Květoňová.

Turnaje se zúčastnilo přes 700 závodníků z 10 států a konkurence byla veliká!

Naši se neztratili v mezinarodni konkurenci : Andrejka - 1. místo kumite starší žákyně -50kg, Adélka Průchová 3. místo kumite dorostenky -54kg a Niky 3. místo juniorky -53kg. Ostatní jeli sbírat cenné zkušenosti. A víme na čem dál pracovat! Děkujeme všem za reprezentaci a Honzovi Kočí za koučování !!!

Andrejka Květoňová 1. místo

Adélka Průchová 3. místo

Tým TJK v Budapešti