Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

ROZDĚLENÍ DOTACE MĚSTA ZA VÝSLEDKY NA MČR, ME A MS 2017

ROZDĚLENÍ DOTACE MĚSTA ZA VÝSLEDKY NA MČR, ME A MS 2017

Ve středu 4.4 od 17:30 do 18:30 rozdáváme dotaci za reprezentaci města.

STATUTÁRNÍMU MĚSTU ČESKÉ BUDĚJOVICE

DĚKUJEME ZA PODPORU NAŠICH ZÁVODNÍKŮ.

 

     Dotaci si vyzvedněte na recepci TJ Karate České Budějovice a to pouze ve středu 4.4. od 17:30 do 18:30 u Dominiky Hýskové (zde Vám také bude umožněnou nahlédnout do smlouvy a seznamu přidělených dotací od statutárního města České Budějovice). TJ Karate ČB u každého závodníka přidělenou částku od města zaokrouhlilo a doplatilo z vlastních zdrojů. Za nezletilé závodníky musí převzít dotaci zákonný zástupce - k vyplacení je třeba podpis zákonného zástupce, či plnoletého závodníka spolu s číslem občanského průkazu.  

 

Jmenný seznam závodníků, kterým byla přidělena dotace:

Benhák Přemek

Halodová Klára

Šáchová Martina

Osouchová Nela

Plecer Václav

Gabriel Tomáš

Bürgerová Monika

Anderlová Alice

Voldřich Martin

Průchová Adéla

Děd Tomáš

Květoňová Andrea

Schacherl David

Bednář Ondřej

Růžičková Aneta

Červenka Daniel

Jánová Klára

Pelikán Petr

Osouchová Vanessa

Nejedlý Adam

Berka David

Berková Nikola