SPARING CAMP 9

Ve dnech 28.-29. dubna 2018 se koná akce Sparing camp pod hlavičkou TJ Karate České Budějovice. Této akce se zúčastní zahraniční kluby z Maďarska, Polska, Slovenska, Rakouska, Německa, Ukrajiny a dalších. Hlavní myšlenkou kempu je získat co nejvíce zkušeností jak v kata tak v kumite.

Ze Sparing Campu se stala unikátní akce mezinárodního významu. Naposledy se nás v Českých Budějovicích sešlo na 347 karatistů ze 41 klubů a 6 států Evropy.

Zápasy kumite budou probíhat na 8 tatami pod dohledem trenérů státní reprezentace ČR. Tréninky kata budou probíhat pod vedením reprezentačních trenéru ČR a úspěšných reprezentantů ČR.

Všeobecné informace pro členy TJ Karate ČB

Veškeré informace najdete na oficiálních stránkách www.sparingcamp.eu, kde najdete také časový harmonogram s jednotlivými kategoriemi. V místech konání tréninků tj. tělocvična Emy Destinové (kata) a PAVILON TĚLESNÉ VÝCHOVY JU NA SÁDKÁCH 2/1 (kumite) bude k dispozici občerstvení, kde si každý bude moci zakoupit malé občerstvení.

ÚČAST NA TRÉNINCÍCH PRO TALENTOVANOU SKUPINU A ZÁVODNÍ ODDÍLY

Talentovaná skupina – účast na trénincích kata (v rozpise kata 8 -6 kyu)

Základní oddíly – účast KATA-KUMITE dle trenéra

Závodní oddíly – účast sparingy kumite (dle věkových kategorií)