Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Rozdělení do tréninkových skupin září 2018

Rozdělení do tréninkových skupin září 2018

Od září 2018 začíná nový školní rok. To znamená i nové časy tréninků a rozdělení do skupin. Více se dovíte v článku

Sportovní přípravka 1-3 roky

Noví i stavající členové si musí rezervovat místo vyplněním dotazníku
Otevřít formulář a rezervovat si místo
Tréninky:
Pondělí:
15:00 – 16:00
Žižkova
Úterý:
9:30 – 10:30
Žižkova
Středa:
9:30 – 10:30
Žižkova
Čtvrtek:
9:30 – 10:30
Žižkova

 

Sportovní přípravka 3-5 let

Noví i stavající členové si musí rezervovat místo vyplněním dotazníku
Otevřít formulář a rezervovat si místo
Tréninky:
Pondělí:
16:00 – 17:00
E. Destinové
Úterý:
16:00 – 17:00
E. Destinové
Středa:
16:00 – 17:00
E. Destinové
Čtvrtek:
16:00 – 17:00
E. Destinové
 
Pondělí:
16:00 – 17:00
Žižkova
Úterý:
16:00 – 17:00
Žižkova
Středa:
16:00 – 17:00
Žižkova
Čtvrtek:
16:00 – 17:00
Žižkova

 

Sportovní přípravka 5-7 let

Noví i stavající členové si musí rezervovat místo vyplněním dotazníku
Otevřít formulář a rezervovat si místo
Tréninky:
Pondělí:
17:00 – 18:00
Žižkova
Úterý:
17:00 – 18:00
E. Destinové
 

 

Nábor karate

Tréninky:
Úterý:
17:00 – 18:00
Žižkova
Čtvrtek:
17:00 – 18:00
Žižkova
 
Pondělí:
17:00 – 18:00
E. Destinové
Středa:
17:00 – 18:00
E. Destinové
Zápis 5. 9. 17:00 E. Destinové
Zápis 6. 9. Žižkova

 

Základní oddíl dětí sk. B

  1. Jakub Braný
  2. Klára Bromová
  3. Matyáš Bukovský
  4. Jonáš Burian
  5. Caio Eaves
  6. Tomáš Hodný
  7. Aneta Huličová
  8. Barbora Janová
  9. Jakub Kadlec
  10. Kateřina Kažimírová
  11. Václav Korch
  12. Jindřich Lipka
  13. Eva Malá
  14. Václav Malý
  15. Ondřej Masopust
  16. Šimon Matlas
  17. Antonín Mrázek
  18. Václav Pardamec
  19. Anna Pavlíčková
  20. Vilém Pešl
  21. Samuel Peterka
  22. Marek Pichl
  23. Viktorie Pichlová
  24. Ondřej Pokorný
  25. Alexandra Prokopová
  26. Jakub Přikryl
  27. Pavel Puritscher
  28. Anna Schacherlová
  29. Matěj Schóberl
  30. Rostislav Simota
  31. Matěj Smrž
  32. Ella Šašková
  33. Marek Šíla
  34. Tomáš Trnka
  35. Gabriel Turčany
  36. Matěj Vaňák
  37. Andreas Veselský
  38. Martin Vychytil
Tréninky:
Středa:
17:00 – 18:00
⚠️ Žižkova
Čtvrtek:
17:00 – 18:00
E. Destinové

 

Skupina talentované mládeže

  1. Jakub Braný
  2. Klára Bromová
  3. Caio Eaves
  4. Gustav Fiala
  5. Aneta Huličová
  6. Maxmilián Illich
  7. Barbora Janová
  8. Václav Korch
  9. Miroslav Kořenář
  10. Viktor Krška
  11. Eva Malá
  12. Václav Malý
  13. Štěpán Mišek
  14. Anna Pavlíčková
  15. Vilém Pešl
  16. Michal Pfeifer
  17. Ondřej Pokorný
  18. Jakub Přikryl
  19. Anna Schacherlová
  20. Ella Šašková
  21. Marek Šíla
  22. Kvido Štefka
  23. Radek Štěch
  24. Andreas Veselský
  25. Mikuláš Vojtěch
Tréninky:
Pondělí:
18:00 – 19:00
E. Destinové

 

Základní oddíl dětí sk. A

  1. Petr Dostál
  2. Patrik Douda
  3. Filip Faktor
  4. Gustav Fiala
  5. Jan Fík
  6. Vladimír Havel
  7. Jiří Hlavica
  8. Matyáš Chval
  9. Maxmilián Illich
  10. David Jungbauer
  11. Zuzana Jungbauerová
  12. Damian Kaleta
  13. Pavel Klein
  14. Marek Klein
  15. Adam Königsmark
  16. Miroslav Kořenář
  17. Jakub Kožnar
  18. Matěj Kožnar
  19. Martin Král
  20. František Kratochvíl
  21. Viktor Krška
  22. Rostislav Lamoš
  23. Terezie Matlasová
  24. Adéla Mejzlíková
  25. Štěpán Mišek
  26. Martin Nota
  27. Nikolas Olžbut
  28. Ondřej Pešička
  29. Michal Pfeifer
  30. Nikola Slavíková
  31. Jan Jacob Steringa
  32. Kvido Štefka
  33. Radek Štěch
  34. Lukáš Tesarčík
  35. Tomáš Týfa
  36. Anna Vejsadová
  37. Mikuláš Vojtěch
Tréninky:
Úterý:
18:00 – 19:00
E. Destinové
Čtvrtek:
18:00 – 19:00
E. Destinové

 

Závodní oddíl dětí sk. B

  1. Adéla Bouchnerová
  2. Ladislav Cibranský
  3. Nikol Cirhanová
  4. Sabina Daňhelová
  5. Lukáš Farkaš
  6. Andrea Fialová
  7. Rudolf Fiedler
  8. Lukáš Chládek
  9. David Istominov
  10. Tomáš Jauker
  11. Petr Kouba
  12. Václav Modřínek Kubala
  13. Nelli Lavičková
  14. Adam Augusti Plátenka
  15. Pavel Pytel
  16. Tobias Michael Špánik
  17. Tereza Wostlová
  18. Tobiáš Šupka
Tréninky:
Pondělí:
18:00 – 19:30
E. Destinové
Úterý:
17:00 – 18:00
E. Destinové
Středa:
18:00 – 19:30
E. Destinové
Čtvrtek:
17:00 – 18:00
E. Destinové

 

Závodní oddíl dětí sk. A

  1. Hana Batystová
  2. Beáta Beerová
  3. David Berka
  4. Anna Havelcová
  5. Vít Havelec
  6. Jakub Hlach
  7. Natálie Kroupová
  8. Lucie Květoňová
  9. Karolína Marcínová
  10. Libor Matoušek
  11. Milan Mišek
  12. Josef Němec
  13. Daniel Pražák
  14. David Řezanka
  15. Dominika Suchá
  16. Marek Suchý
  17. Matyáš Šupka
  18. Silvie Troblová
  19. Andrea Zachová
  20. Jaroslav Zvánovec
Tréninky:
Pondělí:
18:00 – 19:30
E. Destinové
Úterý:
18:00 – 19:00
E. Destinové
Středa:
18:00 – 19:30
E. Destinové
Čtvrtek:
18:00 – 19:00
E. Destinové

 

Závodní oddíl dospělí

  1. Přemysl Benhák
  2. Nikola Berková
  3. Monika Bürgerová
  4. Adriana Crhonková
  5. Vanessa Dandová
  6. Tomáš Děd
  7. Tomáš Gabriel
  8. Tomáš Hermann
  9. Klára Jánová
  10. Jan Kočí
  11. Vojtěch Kočí
  12. Hana Kučerová
  13. Andrea Květoňová
  14. Adéla Marcínová
  15. Adéla Marková
  16. Dominik Mikula
  17. Nela Osouchová
  18. Vanessa Osouchová
  19. Petr Pelikán
  20. Václav Plecer
  21. Laura Pohanková
  22. Adéla Průchová
  23. Richard Rothbauer
  24. Václav Růzha
  25. Aneta Růžičková
  26. David Schacherl
  27. Dominik Szalay
  28. Martina Šáchová
  29. Lucie Veithová
  30. Valentýna Vítů
  31. Martin Voldřich
Tréninky:
Pondělí:
19:00 – 20:30
E. Destinové
Úterý:
19:00 – 20:30
E. Destinové
Středa:
19:00 – 20:30
E. Destinové
Čtvrtek:
19:00 – 20:30
E. Destinové

 

Základní oddíl dospělí

  1. Lenka Čechová
  2. Michael Heller
  3. Roman Heller
  4. Tomáš Heller
  5. Lucie Hodná
  6. Rostislav Lamoš
  7. Radek Marcín
  8. Dominik Marek
  9. Eliška Maurerová
  10. Jana Muziková
  11. Matyáš Nestával
  12. Milan Pavlis
  13. Ondřej Provod
  14. Tereza Štěpánová
  15. Martin Týfa
  16. Karel Vedral
  17. Nikolaj Veleško
  18. Jiří Vlček
  19. Jindřich Zoubek
Tréninky:
Úterý:
20:00 – 21:00
E. Destinové
Čtvrtek:
20:00 – 21:00
E. Destinové