Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

2x 5. místo z akademického MS v Japonsku

2x 5. místo z akademického MS v Japonsku

Ve dnech 19. - 22. července se konalo akademiské MS v japonském Kobe. Tomáš Hermann a Adriana Crhonková zde obsadili pátá místa.

 

Adriana Crhonková obsadila na akademickém MS v japonském Kobe v kategorii kumite ženy do 50 kg 5. místo, když v prvním kole porazila závodnici z Jihoafrické republiky, ve druhém kole porazila závodnici z USA. V semifinále se Adriana utkala se zavodnicí z Tai-pei, které ke konci zápasu podlehla. V boji o bronz Adriana nastoupila proti závodnici z Íránu, které bohužel podlehla a tak skončila těsně pod stupni vítězů.

Tomáš Hermann v kategorii kumite muži nad 84 kg porazil v prvním kole závodníka z Tai-pei, ve druhém kole nadal šanci závodníkovi z Holandska. V semifinále se Tomáš utkal s domácím závodníkem, kterému velmi dobře konkuroval, bohužel mu podlehl. Tomáš v boji o bronz nastoupil proti závodníkovi z Malaysie, kterému podlehl a tak jako na Adriana obsadil Tomáš nepopulární bramborovou pozici.

Děkujeme našim závodníkům za i tak skvělý výsledek.