Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

POLISH OPEN 2018 - 4 MEDAILE

POLISH OPEN 2018 - 4 MEDAILE

Ve dnech 5. - 7. října se konal mezinárodní turnaj Polish Open 2018, kterého se zúčastnilo více jak 1600 závodníků z 33 států světa. Náš klub na tento turnaj vyslal pouze 6 závodnic, které vybojovali celkem 4 medaile - zlato, stříbro a 2x bronz. Gratulujeme

 

Polish Open 2018‼️

Pouze šest závodnic z @tjkarate_cb odcestovalo do Polska, kde se turnaje zúčastnilo 33 států a na programu bylo přes 2328 startů v individuálních a týmových kategoriích. Zbytek týmu zůstal doma regenerace-nachlazení-zranění.

Na turnaji se nejvíce dařilo @martina_sachova, která se ve své váhové kategorii probojovala až do finále, kde svedla více jak vyrovnaný souboj s vicemistryní světa z Norska. Bohužel dle mého názoru zde dost pochybili rozhodčí a Martina podlehla své soupeřce 1:2 a obsadila 2. místo. Vše si, ale vynahradila absolutně koncentrovanými výkony v kategorii bezrozdílu vah, kde se probojovala až do finále. Ve finále se Martina utkala se závodnicí ze Skotska(vicemistryně Evropy). Martina hned ze začátku udělala dvě chyby a skóre musela od samého začátku dotahovat a otáčet ve svůj prospěch. Na konci zápasu svítil stav zápasu 4:3 pro Martinu a tím cenné vítězství a Prize Money 100 euro. Bronzovou medaili vybojovala Andrejka Květoňová v kategorii juniorek. Narozdíl od kategorie dorostenek, kde Andrejka prohrála v prvním kole, bylo vidět zlepšení obzvlášť v taktice a v práci se vzdáleností. Medaile to byla zasloužená.

Další bronzovou medaili přidala @ruzickova_aneta v kategorii seniorek. Anet v kategorii U21 dost poškodil hlavní rozhodčí, který nedokázal správně posoudit přestupek soupeřky. Vše si Anet vynahradila v seniorské kategorii, kde i na pokraji svých sil, nachlazení a zranění ucha dokázala otočit v boji o bronz nepříznivý výsledek. Zrovna tento moment, kdy je stav pro vás nepříznivý, jste zranění, ale vy se prostě tzv. kousnete a otočíte zápas ve svůj prospěch poukazuje na silné vnitřní stránky závodníka. Toto je třeba si uvědomit a pracovat s tím :-)

 

Bohužel svůj den neměla @adela_pruchova. V juniorské kategorii podlehla za příznivého stavu své soupeřce vyšlápnutim z tatami a následném vyloučení. V další kategorii se nedokázal zkoncentrovat na výkon a také podlehla :-(

 

@nela_osouchova a @_nikolaberkova_ nepředvedli špatné výkony, ale je třeba být kreativnější a neopírat se o ty samé techniky či kombinace. Je na čase to měnit pokud se chceme posunout dál :-)

#tjkaratecb#polishopen2018#karate#wkf#togetherwearestronger#jsmeteam