Náš klub získal nové časomíry.

Náš klub TJ Karate České Budějovice získal v letošním roce 8 zcela nových a moderních časomír.

Vyřešil se tak dlouho trvající problém s nalezením kvalitního řešení pro organizaci zápasů v karate.

Až dosud se klub při organizaci sportovních akcí spoléhal na zapůjčené dosluhující časomíry z jihočeské svazu karate.

Nový systém časomír obsahuje 8 plně vybavených setů pro měrení a zobrazení stavu zápasů společně se softwarovým vybavením pro rozlosování a organizaci soutěžících podle posledních WKF standardů. Díky modulárnímu grafickému zobrazení jsou časomíry vhodné jak při organizování soutěží pro mladé a začínající karatisty, tak při akcích s mezinárodní účastí, jako je naším klubem pořádaný Sparing Camp.

K pořízení časomír by nedošlo bez velké podpory statutárního města České Budějovice.

Za to děkujeme!

Hned první akcí, kde byly časomíry využity byla Liga talentů pro začínající karatisty v neděli 16. září 2018.