Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

ROZDĚLENÍ DOTACE MĚSTA ZA VÝSLEDKY NA MČR, ME A MS 2018

ROZDĚLENÍ DOTACE MĚSTA ZA VÝSLEDKY NA MČR, ME A MS 2018

Ve středu 17.4 od 17:00 do 18:00 rozdáváme dotaci za reprezentaci města.

ROZDĚLENÍ DOTACE MĚSTA ZA VÝSLEDKY NA MČR, ME A MS 2018

 

STATUTÁRNÍMU MĚSTU ČESKÉ BUDĚJOVICE

DĚKUJEME ZA PODPORU NAŠICH ZÁVODNÍKŮ.

 

     Finanční odměnu si vyzvedněte na recepci TJ Karate České Budějovice a to pouze ve středu 17.4. od 17:00 do 18:00 u Dominiky Hýskové (zde Vám také bude umožněnou nahlédnout do smlouvy a seznamu přidělených dotací od Statutárního města České Budějovice). TJ Karate ČB u každého závodníka přidělenou částku od města navýšilo a tím odměnilo uspěšné závodníky i z vlastních zdrojů. Za nezletilé závodníky musí převzít dotaci zákonný zástupce - k vyplacení je třeba podpis zákonného zástupce, či plnoletého závodníka spolu s číslem občanského průkazu.  

 

SEZNAM PŘÍJEMCŮ:

Benhák Přemek

Kubala Václav

Šáchová Martina

Stránský Daniel

Němec Josef

Mráz Hynek

Marcínová Adéla

Vítů Valentina

Průchová Adéla

Jenker Lukáš

Květoňová Andrea

Schacherl David

Jánová Tereza

Kučerová Hana

Berka David

Jánová Klára

Pelikán Petr

Osouchová Vanessa

Nejedlý Adam

Berková Nikola