Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Czech Karate Open Cup 2019

Czech Karate Open Cup 2019

V sobotu 4.5. a v neděli 5.5. se bude konat v Ústí nad Labem mezinárodní turnaj Czech Karate Open Cup 2019. Veškeré informace najdete v článku. 

 

 

Czech Karate Open Cup 2019

 

Místo konání: Ústí nad Labem

Sobota 4. 5.: startují kategorie DOROST, JUNIOŘI, SENIOŘI, U21

Neděle 5. 5.: startují kategorie ŽACTVA

Startovné: 250,- Kč DOROST, JUNIOŘI, U21 A SENIOŘI / 200,- Kč

Doprava: hromadná (MIKROBUS)

Cena dopravy: 450,- Kč

Časy odjezdů: zajištěn odjezd pouze na KUMITE (cca v 7:00) na soutěžní disciplínu KATA může být zapůjčeno klubové auto. Přesný čas odjezdu bude upřesněn během příštího týdne.

 

POTVRZENÍ ÚČASTI NEJPOZDĚJI DO ČTVRTKA 25. 4. NA MAIL mira.hysek@email.cz. S POTVRZENÍM ÚČASTI POTVRĎTE ZÁJEM O ZAJIŠTĚNÍ DOPRAVY KLUBEM. NEÚČAST NA TURNAJI HLASTE TRENÉRŮM OSOBNĚ NEBO MAILEM.

 

(P) POVINNÁ (DOPORUČENÁ) ÚČAST

(D) DOBROVOLNÁ ÚČAST (PO DOHODĚ S TRENÉREM)

 

 

NOMINACE NEDĚLE 5.5. - ŽÁCI

 

  1. Hana Batystová (P)
  2. Beáta Beerová (P)
  3. David Berka (P)
  4. Anna Havelcová (P)
  5. Vít Havelec (P)
  6. Jakub Hlach (P)
  7. Natálie Kroupová (D)
  8. Karolína Marcínová (P)
  9. Adéla Marková (D)
  10. Libor Matoušek (P)
  11. Milan Mišek (D)
  12. Josef Němec (P) - K
  13. Vanessa Osouchová (P)
  14. Laura Pohanková (D)
  15. Daniel Pražák (D)
  16. David Řezanka (D)
  17. Dominika Suchá (P)
  18. Silvie Troblová (P)
  19. Valentina Vítů (P)
  20. Andrea  Zachová (D)
  21. Jaroslav Zvánovec (P)
  22. Adéla Bouchnerová (P)
  23. Nikol Cirhanová (D)
  24. Sabina Daňhelová (D)
  25. Lukáš Farkaš (D)
  26. Andrea  Fialová (D)
  27. Petr Kouba (D)
  28. Tobiáš Šupka (P)
  29. Lukáš Chládek (D)
  30. David Istominov (D)
  31. Tomáš Jauker (D)
  32. Václav Modřínek Kubala (P)
  33. Nelli Lavičková (P)
  34. Pavel Pytel (D)
  35. Tobias Michael Špánik (P)
  36. Tereza Wostlová (D)
  37. Nejedlý Adam (P)
  38. Stránský Daniel (P)
  39. Bednář Ondřej (P)
  40. Nováková Agáta (P)
  41. Mráz Hynek (D)
  42. Dvořák Bruno (P)
  43. Mokráček Damián (P)
  44. Stránský Dominik (P)
  45. Jeřábková Nella (P)
  46. Dvořák Evan (P)
  47. Natálie Kroupová (D)
  48. Adéla Marcínová (D)

 

NOMINACE SOBOTA 4.5. – DOROST, JUNIOŘI, U21, SENIOŘI

 

  1. Václav Růzha (D)
  2. Tereza Jánová (P)
  3. Klára Jánová (P)
  4. Hana Kučerová (P)
  5. Petr Pelikán (P)
  6. Lukáš Jenkner (P)
  7. Václav Plecer (P)
  8. Přemysl Benhák (P)
  9. MonikaBürgerová (P)
  10. AdrianaCrhonková (P)
  11. Tomáš Herman (P)
  12. Tomáš Gabriel (P)
  13. Andrea Květoňová (P)
  14. Dominik Mikula (P)
  15. Aneta Růžičková (D)
  16. Lucie Veithová (P)
  17. Richard  Rothbauer (P)
  18. Linda Srchová (P)
  19. Kryštof Ruža (P)
  20. Hošková Viktorie (P) - K
  21. Křenková Zuzana (P) - K
  22. Mareček Jakub (P) - K
  23. Nováková Ester (P) - K
  24. Marečková Adéla (P) - K
  25. Fuková Magdaléna (P) -  K