Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Rozdělení do skupin od září 2019

Rozdělení do skupin od září 2019

Dále v článku se dočtete rozdělení do skupin základních oddílů a závodních oddílů karate pro nadcházející školní rok 2019/2020.

ZÁKLADNÍ ODDÍL D

Pondělí a středa 16 - 17 hodin
Tělocvična T2 E. Destinové 46

  1. Emílie Bednárková
  2. Sára Burianová
  3. Elen Horejšová
  4. Jiří Jan
  5. Filip Jedlička
  6. Jan Košťál
  7. Daniel Maroušek
  8. Karolína Karla Novotná
  9. Jan Okrouhlík
  10. Tobis Pelc
  11. Petr Pražák
  12. Jan Sova
  13. Jiří Suchý
  14. Štěpánka Vaňásková

ZÁKLADNÍ ODDÍL C

Pondělí a středa 17 - 18 hodin
Tělocvična T2 E. Destinové 46

  1. Bára Biskupová
  2. Aida Grill
  3. Adil Grill
  4. Tomáš Hapatyka
  5. Přemysl Holšan
  6. Matěj Králíček
  7. Jan Kyzek
  8. Petr Lekeš
  9. Lukáš Olšiak
  10. Kristýna Olšiaková
  11. Vojtěch Řezníček
  12. Josefína Ujcová
  13. Markéta Vávrová
  14. Mikuláš Věrný
  15. Jakub Zikmund
  16. Laura Válková

ZÁKLADNÍ ODDÍL B

Úterý a čtvtek 17 - 18 hodin
Tělocvična T2 E. Destinové 46Pokud Vám nevyhovuje docházet do tělocvičny E. Destinové, můžete navštěvovat základní oddíl Žižkova.

  1. Matyáš Bukovský
  2. Tomáš Hodný
  3. Kateřina Kubešová
  4. Šimon Matlas
  5. Antonín Mrázek
  6. Václav Pardamec
  7. Anna Pavlíčková
  8. Vilém Pešl
  9. Samuel Peterka
  10. Marek Pichl
  11. Alexandra Prokopová
  12. Pavel Puritscher
  13. Matěj Schóberl
  14. Rostislav Simota
  15. Matěj Vaňák
  16. Martin Vychytil

ZÁKLADNÍ ODDÍL A

Úterý a čtvtek 18 - 19 hodin
Tělocvična T2 E. Destinové 46

  1. Patrik Douda
  2. Jan Fík
  3. Damian Kaleta
  4. Pavel Klein
  5. Marek Klein
  6. Miroslav Kořenář
  7. Adéla Mejzlíková
  8. Štěpán Mišek
  9. Ondřej Pešička
  10. Mikuláš Vojtěch
  11. Vladimír Havel
  12. Adam Königsmark
  13. Nikola Slavíková
  14. Jan Jacob Steringa
  15. Terezie Matlasová
  16. Lukáš Tesarčík
  17. Tomáš Týfa
  18. Anna Vejsadová
  19. Jonáš Burian
  20. Ella Šašková
  21. David Říčař
  22. František Kratochvíl

ZÁKLADNÍ ODDÍL ŽIŽKOVA

Pondělí a středa 17 - 18 hodin
Tělocvična Žižkova
Dvořákova 170/12

  1. Tomáš Cellárik
  2. Pavel Cellárik
  3. Martin Čečelovský
  4. Matyáš Haišman
  5. Tomáš Hejl
  6. Berenika Koblihová
  7. Jakub Kocáb
  8. Jaroslav Kořán
  9. Andrej Kořenář
  10. Filip Kouba
  11. Viktor Kubát
  12. Marie Kurzová
  13. Anna Kyrbisová
  14. Kateřina Mikešová
  15. Tien Minh Nguyen
  16. Deny Nguyen
  17. Václav Richtr
  18. Václav Šetele
  19. Denis Štěpáník
  20. Lada Švecová

ZÁKLADNÍ ODDÍL DOSPĚLÍ

Úterý a čtvtek 19:30 - 20:30 hodin
Tělocvična T1 E. Destinové 46

  1. Petr Dostál
  2. Rostislav Lamoš
  3. Andreas Veselský
  4. Matyáš Nestával
  5. Jiří Vlček

ZÁVODNÍ DĚTI

Pondělí 18:00 - 19:00 Tělocvična T1 E. Destinové

Úterý 17:00 - 18:15 Tělocvična T1 E. Destinové

Středa 18:00 - 19:00 Tělocvična T1 E. Destinové

Čtvrtek 17:00 - 18:15 Tělocvična T1 E. Destinové

Pátek 15:00 - 16:00 Gymnastika

         16:00 - 17:00 Kata

  1. Barbora Janová
  2. Jakub Přikryl
  3. Klára Bromová
  4. Václav Korch
  5. Eva Malá
  6. Václav Malý
  7. Marek Šíla
  8. Aneta Huličová
  9. Jakub Braný
  10. Gustav Fiala
  11. Michal Pfeifer
  12. Beáta Beerová
  13. Rudolf Fiedler
  14. Anna Havelcová
  15. Vít Havelec
  16. Milan Mišek
  17. Daniel Pražák
  18. Dominika Suchá
  19. Andrea Zachová
  20. Jaroslav Zvánovec
  21. Adéla Bouchnerová
  22. Nikol Cirhanová
  23. Sabina Daňhelová
  24. Lukáš Farkaš
  25. Petr Kouba
  26. Tobiáš Šupka
  27. Lukáš Chládek
  28. David Istominov
  29. Tomáš Jauker
  30. Václav Modřínek Kubala
  31. Nelli Lavičková
  32. Tobias Michael Špánik
  33. Tereza Wostlová
  34. Mokráček Damián
  35. Stránský Dominik
  36. Jeřábková Nella
  37. Mareček Jakub
  38. Pavel Pytel

ZÁVODNÍ DOSPĚLÍ

Pondělí 19:00 - 20:15 Tělocvična T1 E. Destinové (od října tělocvična Žižkova 18:00 - 19:00, 19:00 - 20:00 / kondiční příprava)
Úterý 18:15 - 19:30 Tělocvična T1 E. Destinové
Středa 19:00 - 20:15 Tělocvična T1 E. Destinové
Čtvrtek 18:15 - 19:30 Tělocvična T1 E. Destinové

  1. David Berka
  2. Hana Batystová
  3. Jakub Hlach
  4. Natálie Kroupová
  5. Karolína Marcínová
  6. Adéla Marková
  7. Libor Matoušek
  8. Josef Němec
  9. Vanessa Osouchová
  10. Laura Pohanková
  11. David Řezanka
  12. Silvie Troblová
  13. Valentina Vítů
  14. Andrea Fialová
  15. Nejedlý Adam
  16. Stránský Daniel
  17. Bednář Ondřej
  18. Nováková Agáta
  19. Mráz Hynek
  20. Dvořák Bruno
  21. Dvořák Evan
  22. Monika Burgerová
  23. Adriana Crhonková
  24. Tomáš Hermann
  25. Tomáš Gabriel
  26. Andrea Květoňová
  27. Dominik Mikula
  28. Adéla Průchová
  29. Aneta Růžičková
  30. Martina Šáchová
  31. Lucie Veithová
  32. Hana Kučerová
  33. Tereza Jánová
  34. Klára Jánová
  35. Václav Plecer
  36. Radomír Domin
  37. Václav Růzha
  38. Adéla Marcínová
  39. Linda Srchová
  40. Petr Pelikán
  41. Lukáš Jenkner