Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

NP žáků - 30 medailí

NP žáků - 30 medailí

Náš klub se stal nejúspěšnějším klubem druhého kola národního poháru žactva v Hodoníně. Naši závodníci vybojovali celkem 30 medailí. Všem závodníkům a trenérům gratulujeme.

 

POŘADÍ KLUBŮ

PořadíKlubStátZlatýchStříbrnýchBronzových4.5.6.7.8.Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE  7 6 17   6   13   692
2. Fight Club České Budějovice CZE  5 7 4   9   8   487
3. SPORT UNION, z. s. CZE  3 3 4       2   247
4. Karate Panthers Český Krumlov CZE  2 2 4   2   8   210
5. SK Karate Shotokan Liberec CZE  1 1 4   7   12   206
6. KESL RYU Shotokan z.s. CZE  2 2 1   1   5   163
7. Champions team - Chodov CZE  1 1 6   3   2   160
8. SKP karate Písek CZE  1 3 1   2       134
9. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE    1 2   3   4   89
10. Karate Lions Pardubice o.s. CZE  1   1   1   5   80
11. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE  1   1   2   3   75
12. GRYF z.s. CZE    1 1   3   3   73
13. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE  1   1       2   60
13. SK Karate Olomouc z.s. CZE  1       1   3   60
15. Karate Klub Kyjov CZE  1       2       58
15. Karate Vision Praha CZE  1       2   2   58
17. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE      3       5   57
18. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE      2   1   3   49
19. SKK Budo Havířov CZE      2   2   2   45

 

VÝSLEDKY NAŠICH ZÁVODNÍKŮ

JménoPříjmení/TeamPoziceKategorieBodů
  Karate České Budějovice 3 kata team ml. žákyně (7-10) 12
  Karate České Budějovice 2 kata team ml. žákyně (7-10) 24
  Karate České Budějovice 3 kata team st. žáci (11-13) 12
  Karate České Budějovice 1 kata team st. žáci (11-13) 36
  Karate České Budějovice 5 kata team st. žákyně (11-13) 6
  Karate České Budějovice 7 kata team ml. žáci (7-10) 3
  Karate České Budějovice 2 kata team ml. žáci (7-10) 24
  Karate České Budějovice 3 kata team ml. žákyně (7-10) 12
Hana Batystová 7 kumite ml. žákyně (10-11) -42kg 3
Ondřej Bednář 3 kumite st. žáci -52kg 12
Beáta Beerová 3 kumite ml. žákyně (10-11) -42kg 12
David Berka 15 kumite st. žáci -39kg 12
Adéla Bouchnerová 7 kumite ml. žákyně (10-11) -35kg 3
Nicol Cirhanová 1 kumite ml. žákyně (7-9) -30kg 36
Nicol Cirhanová 15 kata ml. žákyně (7-9) 36
Daniel Dub 11 kata st. žáci (12-13) 36
Daniel Dub 3 kumite st. žáci -45kg 12
Evan Dvořák 7 kumite ml. žáci (10-11) -35kg 3
Bruno Dvořák 7 kumite st. žáci -39kg 3
Lukáš Farkaš 7 kumite st. žáci +60kg 3
Andrea Fialová 3 kumite ml. žákyně (10-11) -42kg 12
Rudolf Fiedler 2 kumite ml. žáci (7-9) +32kg 24
Vít Havelec 15 kumite st. žáci -52kg 24
Sofie Havlová 15 kata ml. žákyně (10-11) 24
Jakub Hlach 3 kumite st. žáci +60kg 12
Lucy Hrdličková 1 kumite st. žákyně -42kg 36
Lucy Hrdličková 11 kata st. žákyně (12-13) 36
Lukáš Chládek 3 kumite ml. žáci (7-9) -27kg 12
David Istominov 7 kumite ml. žáci (10-11) +41kg 3
Tomáš Jauker 15 kumite ml. žáci (10-11) -35kg 3
Jakub Ješátko 7 kumite ml. žáci (7-9) -27kg 3
Jakub Ješátko 3 kata ml. žáci (7-9) 12
Petr Kouba 5 kumite ml. žáci (7-9) -32kg 6
Petr Kouba 15 kata ml. žáci (7-9) 6
Nelli Lavičková 3 kumite ml. žákyně (7-9) -30kg 12
Nelli Lavičková 15 kata ml. žákyně (7-9) 12
Karolína Marcínová 2 kumite ml. žákyně (10-11) +42kg 24
Jakub Mareček 15 kata ml. žáci (10-11) 24
Adéla Marečková 15 kata st. žákyně (12-13) 24
Libor Matoušek 3 kumite ml. žáci (10-11) -41kg 12
Magdalena Míková 3 kumite ml. žákyně (10-11) +42kg 12
Damián Mokráček 15 kata ml. žáci (10-11) 12
Damián Mokráček 1 kumite ml. žáci (10-11) -41kg 36
Hynek Mráz 15 kumite st. žáci -52kg 36
Adam Nejedlý 5 kumite st. žáci -45kg 6
Josef Němec 7 kumite st. žáci -45kg 3
Tereza Nováková 7 kata ml. žákyně (7-9) 3
Vanessa Osouchová 3 kumite st. žákyně -50kg 12
Laura Pohanková 5 kumite st. žákyně +50kg 6
Lucie Povišerová 15 kata ml. žákyně (10-11) 6
Pavel Pytel 5 kumite ml. žáci (10-11) -41kg 6
Martin Sobotík 3 kumite ml. žáci (7-9) -32kg 12
Martin Sobotík 3 kata ml. žáci (7-9) 12
Dominik Stránský 3 kumite ml. žáci (7-9) +32kg 12
Daniel Stránský 1 kumite st. žáci -45kg 36
Dominika Suchá 7 kumite ml. žákyně (10-11) -42kg 3
Tobias Špánik 2 kumite ml. žáci (7-9) -32kg 24
Tobiáš Šupka 7 kumite ml. žáci (7-9) -32kg 3
Silvie Troblová 1 kumite ml. žákyně (10-11) +42kg 36
Roman Vacek 1 kumite ml. žáci (7-9) +32kg 36
Valentina Vítů 5 kumite st. žákyně -50kg 6
Tereza Wostlová 7 kumite ml. žákyně (10-11) -35kg 3
Andrea Zachová 15 kumite ml. žákyně (10-11) +42kg 3
Jaroslav Zvánovec 2 kumite ml. žáci (10-11) -30kg 24