Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Sparing camp 2019

Sparing camp 2019

Ve dnech 23.-24.11.2019 se konala naše největší akce roku Sparing camp.

     V tento termín TJ Karate České Budějovice pořádalo v pořadí již 10. Sparing camp, který probíhal ve sportovní hale Jihočeské univerzity i v tělocvičně E. Destinové. Na tuto akci mezinárodního významu se nám podařilo svolat a pozvat 364 závodníků ze 41 českých a evropských klubů (Polsko, Maďarsko, Slovensko, Bělorusko, Rakousko, Izrael). Zápasy kumite probíhaly pod dohledem rozhodčích ČSKe s licencemi EKF, WKF a ČSKe a tréninky kata probíhaly pod vedením úspěšných trenérů se zkušenostmi na mezinárodní úrovni a v reprezentacích Ivy Keslové, Lukáše Jandy a Jakuba Tesárka. Sparing campu se zúčastnili i aktuální medailisté z MS a ME např. současná mistryně Světa Dorota Banaszczyk. Věříme, že i tento 10. ročník Sparing campu se pro nás všechny stal opět svátkem karate a sportu vůbec. Už se těšíme na další.

 

Tato akce probíhala za finanční podpory Jihočeského kraje