Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Mistrovství Evropy 2020

Mistrovství Evropy 2020

Ve dnech 7.-9.2. se konalo v maďarské Budapešti mistrovství Evropy mládeže.

 

Mistrovství Evropy dorostenců, juniorů a U21 v maďarské Budapešti je za námi.
Je nám velkým potěšením poblahopřát zejména našemu spolupracujícímu klubu Karate Tygr Karlovy Vary, kterému se podařil skvělý výsledek v podání Martin Eli Eliáš, který se stal vícemistrem Evropy v kategorii KUMITE dorostenci nad 70 kg. Velkou gratulaci zaslouží také jeho trenér Jan Ruth Trenér Karate, který se o Martina odmalička stará. Jsme pyšní, že jsme se na tomto výsledku, alespoň trošku podíleli a pomohli k tomuto historickému výsledku.

Rádi bychom, ale také pogratulovali všem našim účastníkům ME 2020, pěkné 7. místo vybojovala Andrea Květoňová a 9. místo obsadila Adéla Průchová, Martina Šáchová, Aneta Růžičková a Monika Bürgerová prošli přes první kolo, ale bohužel ve druhém kole nestačili na své soupeřky. Kryštof Ruža byl benjamínkem naší skupinky a v prvním kole podlehl svému soupeři ze Slovinska na hantei.

Děkujeme všem závodníkům za předvedené výkony, reprezentaci klubu a republiky a věříme, že opět společnými silami opět dosáhneme na vysněné medaile z ME, MS, K1.