Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

KORONAVIRUS - zrušení tréninků

KORONAVIRUS - zrušení tréninků

Vážení rodiče, děti, závodníci

v souvislosti s mimořádným opatřením vlády ČR, kdy od úterního večera zakazuje všechny sportovní, kulturní, náboženské i umělecké akce z důvodu šíření koronaviru, přistupujeme až do odvolání k dočasnému přerušení všech tréninků karate, sportovní přípravky a cvičení dětí s rodiči v obou tělocvičnách v kasárnách Žižkova i v E. Destinové. Zároveň rušíme i nejbližší sportovní akce naplánované na toto období (páteční Ninja cup a víkendové soustředění).

Jde o preventivní opatření, které platí od středy 11. 3. 2020 do odvolání. Prosíme, sledujte webové stránky klubu, FB a maily, kde Vás budeme informovat o tom, jak budeme postupovat dále v nadcházejícím týdnu.

 

Předem děkujeme za spolupráci

TJ Karate České Budějovice