Za oponou TJ Karate s Monikou Burgerovou

Dneska je neděle, a tudíž čas na druhý díl našeho seriálu. Dneska se s námi Monča Bürgerová podělí o svůj triumf z Akademického Mistrovství Evropy.

“Abych pravdu řekla, na akademičky jsem jela jen za sluníčkem a za zážitky, rozhodně jsem nejela za tím nejlepším možným výsledkem. Celou dobu jsem od všech poslouchala, jaká bude týden v Záhřebu jízda a opravdu byla.... jen trochu jiná než jsem původně čekala. Do prvního kola jsem nastupovala s pocity “hlavně zvládnout ty 3 minuty” a než jsem se nadála, bylo 9 vteřin do konce semifinálového zápasu a já vyhrávala 3:0. Jediný, na co jsem v tu chvíli myslela bylo, že zítra už fakt nechci zápasit. Chtěla jsem tu párty, kvůli který jsem přijela.
Párty jsem se nakonec vzdala a i kdyby finále dopadlo jakkoliv, nikdy bych nelitovala. Jak to dopadlo ale asi všichni víte...
A abyste si i z dnešního dílu něco odnesli, tak jen na závěr: Nikdy neztrácejte naději, život Vás překvapí právě když to nejmíň čekáte! Myslím, že jsem toho důkazem”