Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

ROZDĚLENÍ DO TRÉNINKOVÝCH SKUPIN KARATE A ROZVRH TRÉNINKŮ OD ZÁŘÍ 2020

ROZDĚLENÍ DO TRÉNINKOVÝCH SKUPIN KARATE A ROZVRH TRÉNINKŮ OD ZÁŘÍ 2020

V článku najdete rozdělení do tréninkových skupin karate a nový rozvrh platný od září 2020

 

Příští týden do pátku 3.7.2020 trénují všechny skupiny karate naposledy dle současného tréninkového provozu.

 

Od 6.7.2020 startujeme letní tréninkový provoz týkající se pouze skupin závodních oddílů a talentovky info zde:

http://www.tjkaratecb.cz/novinka/1212-zavodni-oddily-treninky-v-cervenci

 

Nový školní rok 2020/2021 začne naplno od pondělí 7.9.2020

ROZVRH TRÉNINKŮ PLATNÝ OD ZÁŘÍ 2020 NAJDETE ZDE:

http://www.tjkaratecb.cz/treninky

 

ROZDĚLENÍ DO TRÉNINKOVÝCH SKUPIN OD ZÁŘÍ 2020:

Níže najdete časy tréninků a rozdělení do skupin základních a závodních oddílů karate pro nadcházející školní rok 2020/2021. Děti z náboru z roku 2019/2020 přechází automaticky do základního oddílu dětí skupina C tělocvična E.Destinové a do základního oddílu tělocvična Žižkova. Registraci on-line neprovádějí, ta je pouze pro nové zájemce. 

 

ZÁKLADNÍ ODDÍL DĚTI SKUPINA C

Pondělí a středa 17 - 18 hodin

Tělocvična T2 E. Destinové 46

  1. Pavel Kolafa
  2. Ondřej Mrázek
  3. Radek Harsa
  4. Kryštof Mϋller
  5. Roman Jan Škoda
  6. Martina Lucie Škodová
  7. Eliška Lachoutová
  8. David Brůžek
  9. Dominik Hlavica
  10. Daniel Kačerovský
  11. Martin Coufal
  12. Jan Nováček
  13. Daniel Procházka
  14. Luisa Beerová
  15. Libor Mašek
  16. Dalibor Šimek
  17. Adam Hála
  18. Šimon Wagner
  19. Tomáš Lavička
  20. Arkadij Bondar
  21. Martin Šimek
  22. Adam Jarčevský
  23. Natálie Daňová
  24. Aneta Daňová
  25. Lucie Gabrielová
  26. Eduard Švajda
  27. Štěpán Bartizal
  28. Vítězslav Tikalský

 

ZÁKLADNÍ ODDÍL DĚTI SKUPINA B

Úterý a čtvrtek 17 - 18 hodin

Tělocvična T2 E. Destinové 46

  1. Elen Horejšová
  2. Jan Košťál
  3. Daniel Maroušek
  4. Tomáš Hapatyka
  5. Tobias Pelc
  6. Jan Sova
  7. Štěpánka Vaňásková
  8. Petr Lekeš
  9. Emílie Bednárková
  10. Josefína Ujcová
  11. Jiří Jan
  12. Markéta Vávrová

 

ZÁKLADNÍ ODDÍL DĚTI SKUPINA A

Úterý a čtvrtek 18 - 19 hodin

Tělocvična T2 E. Destinové 46

  1. Samuel Peterka
  2. Rostislav Simota
  3. Antonín Mrázek
  4. Ella Šašková
  5. Pavel Puritscher
  6. Vilém Pešl
  7. Alexandra Prokopová
  8. Matyáš Bukovský
  9. Jonáš Burian
  10. Václav Pardamec
  11. Matěj Schóberl
  12. Šimon Matlas
  13. Ondřej Pešička
  14. Jan Jacob Steringa
  15. Anna Vejsadová
  16. Jan Fík
  17. Vladimír Havel
  18. Damian Kaleta
  19. Pavel Klein
  20. Marek Klein
  21. Adam Königsmark
  22. Terezie Matlasová
  23. Tomáš Týfa
  24. Adéla Bouchnerová
  25. Mikuláš Vojtěch
  26. David Říčař

 

ZÁKLADNÍ ODDÍL DĚTI ŽIŽKOVA

Pondělí a středa 17 - 18 hodin

Tělocvična Žižkova Dvořákova 170/12

  1. Eliška Baranovičová
  2. Antonín Jílek
  3. Pavel Průša
  4. Martina Součková
  5. Jaroslav Sláma
  6. Barbora Vycpálková
  7. Filip Hartmann
  8. Vít Gaidoš
  9. Sofie Vučenovič
  10. Adam Říha
  11. Dominik Míček
  12. Ondřej Štěpánek
  13. Kyrylo Chupryna
  14. Michal Jakeš
  15. Veronika Biskupová
  16. Jonáš Kuba
  17. Karel Koloňuk
  18. Jakub Klimpera
  19. Marek Pichl
  20. Matěj Vaňák
  21. Kateřina Mikešová
  22. Berenika Koblihová
  23. Matyáš Haišman
  24. Václav Richtr
  25. Karolína Novotná
  26. Tomáš Hejl
  27. Jaroslav Kořán
  28. Václav Šetele
  29. Anna Kyrbisová
  30. Denis Štěpáník
  31. Lada Švecová
  32. Deny Nguyen
  33. Tomáš Cellárik
  34. Pavel Cellárik
  35. Andrei Nguyen

 

TALENTOVKA

Úterý a čtvrtek 18:00 - 19:00 hodin

Tělocvična Žižkova Dvořákova 170/12

  1. Petr Lekeš
  2. Štěpánka Vaňásková
  3. Denis Štěpáník
  4. Lada Švecová
  5. Anna Kyrbisová
  6. Berenika Koblihová
  7. Kateřina Mikešová
  8. závodníci Boršov nad Vltavou

 

ZÁKLADNÍ ODDÍL DOSPĚLÍ

Úterý a čtvrtek 19:00 - 20:00 hodin

Tělocvična T2 E. Destinové 46

  1. Milan Pavlis
  2. MatyášNestával
  3. Jiří Vlček
  4. Bára Biskupová
  5. Andrea Čeňková
  6. Andrea Kubíčková
  7. Rostislav Lamoš
  8. Aleš Labaj
  9. David Kubíček
  10. Markéta Šmídlová
  11. Kateřina Holmanová
  12. Nikolaj Veleško
  13. Roman Heller
  14. Tereza Nováková
  15. Lucie Hodná
  16. Tomáš Heller
  17. Michal Heller
  18. Marek Medve

 

ZÁVODNÍ ODDÍL DĚTI

Pondělí 18:00 - 19:00 Tělocvična T1 E. Destinové

Úterý 17:00 - 18:00 Tělocvična T1 E. Destinové

Středa 18:00 - 19:00 Tělocvična T1 E. Destinové

Čtvrtek 17:00 - 18:00 Tělocvična T1 E. Destinové

Pátek 15:00 - 16:00 KATA T1 E. Destinové

         16:00 - 17:00 KOMPENZACE T1 E. Destinové

  1. Barbora Janová
  2. Jakub Přikryl
  3. Klára Bromová
  4. Václav Korch
  5. Eva Malá
  6. Václav Malý
  7. Aneta Huličová
  8. Jakub Braný
  9. Gustav Fiala
  10. Rudolf Fiedler
  11. Anna Havelcová
  12. Vít Havelec
  13. Daniel Pražák
  14. Jaroslav Zvánovec
  15. Nikol Cirhanová
  16. Petr Kouba
  17. Tobiáš Šupka
  18. Lukáš Chládek
  19. Nelli Lavičková
  20. Tobias Michael Špánik
  21. Laura Válková
  22. Jakub Zikmund
  23. Mikuláš Věrný
  24. Petr Pražák
  25. Jan Kyzek
  26. Matěj Králíček
  27. Sára Burianová
  28. Lukáš Olšiak
  29. závodníci Boršov nad Vltavou
  30. závodníci Borovany
  31. závodníci Jindřichův Hradec

 

ZÁVODNÍ ODDÍL DOSPĚLÍ

Pondělí 19:00 - 20:30 Tělocvična T1 E. Destinové

Úterý 18:00 - 19:30 Tělocvična T1 E. Destinové

Středa 19:00 - 20:30 Tělocvična T1 E. Destinové

Čtvrtek 18:00 - 19:30 Tělocvična T1 E. Destinové

Pátek 15:00 - 16:00 KATA T1 E. Destinové

         16:00 - 18:00 KOMPENZACE T1 E. Destinové

  1. Andrea Fialová
  2. Pavel Pytel
  3. Tereza Wostlová
  4. Sabina Daňhelová
  5. Dominika Suchá
  6. Andrea Zachová
  7. Beáta Beerová
  8. David Berka
  9. Jakub Hlach
  10. Natálie Kroupová
  11. Karolína Marcínová
  12. Libor Matoušek
  13. Josef Němec
  14. Vanessa Osouchová
  15. Laura Pohanková
  16. Silvie Troblová
  17. Valentina Vítů
  18. Monika Burgerová
  19. Adriana Crhonková
  20. Tomáš Hermann
  21. Tomáš Gabriel
  22. Andrea Květoňová
  23. Dominik Mikula
  24. Adéla Průchová
  25. Aneta Růžičková
  26. Martina Šáchová
  27. Kryštof Ruža
  28. Lucy Hrdličková
  29. Lucie Veithová
  30. Tereza Jánová
  31. Klára Jánová
  32. Radomír Domin
  33. Radek Marcín
  34. Adéla Marcínová
  35. Linda Srchová
  36. závodníci Boršov nad Vltavou
  37. závodníci Borovany
  38. závodníci Jindřichův Hradec