Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

NOVÝ PARTNER KLUBU

NOVÝ PARTNER KLUBU

V rámci navázání nové spolupráce a vzájemné podpory mezi TJ Karate České Budějovice a NEXT REALITY PROFI ČB zastoupené realitní makléřkou Mgr. Miroslavou Bauerovou vám společně nabízíme roční členství pro Vaše dítě v karate nebo ve sportovní přípravce ZDARMA.

 

Pokud využijete služeb realitní makléřky Mgr. Miroslavy Bauerové při prodeji nemovitosti a stanete se jejím klientem získáte v klubu TJ Karate České Budějovice roční členství pro Vaše dítě zdarma. Zároveň neváhejte se obrátit na paní Bauerovou pokud byste řešili jakýkoliv problém či měli jakýkoliv dotaz v oboru nemovitostí. 

 

Mgr. Miroslava Bauerová
realitní makléř
NEXT REALITY PROFI ČB
email: miroslava.bauerova@nextreality.cz
tel: 724 069 445

 

Služby realitní makléřky Mgr. Miroslavy Bauerové ohledně výkupu a prodeje realit a zajištění kompletních služeb s tím spojených můžeme vřele doporučit. A nejenom na základě rodinných vazeb a dlouhodobého působení Mirky v klubu TJ Karate České Budějovice, ke kterému má velmi blízký vztah. Mirka je zkušená realitní makléřka, která Vám dokáže v této záležitosti vhodně poradit k Vaší spokojenosti.