Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

ON-LINE TRÉNINKY

ON-LINE TRÉNINKY

ON-LINE TRÉNINKY KARATE OD 19. 10. 2020

Zdravíme všechny naše karatisty a rodiče,

     vzhledem k dalším tvrdším opatřením, kdy je od dnešního dne povoleno shromažďování pouze 6ti osob, nejsme schopni z organizačních důvodu takové tréninky zajistit a proto rušíme do konce týdne tréninky naplánované venku.

     Od pondělí 19.10.2020 startujeme tréninky on-line, kterých se budeme držet po dobu trvání daných opatření. Už jednou to tu bylo a zvládli jsme to, a tak to společně zvládneme i podruhé. Jsme moc rádi, že v minulosti se Vám on-line tréninky líbily a splnily svůj účel.

     On-line tréninky budou zaměřeny nejen na karate, ale také na udržení fyzické kondice, posilování či kompenzační cvičení. Tréninky karate budou rozděleny do dvou výkonnostních skupin.
První tréninkovou skupinou budou ZÁKLADNÍ ODDÍLY (tréninky určeny pro všechny členy základních oddílů). Druhou tréninkovou skupinou bude NÁBOR  (tréninky určeny pro všechny členy náborových skupin-začátečníků). Závodní oddíly mají svůj individuální plán.

     Tréninky budou probíhat pod vedením trenérů TJ Karate České Budějovice a určitě se máte na co těšit. Hlavním cílem je s vámi udržet kontakt, zatrénovat si a strávit spolu i když jen na dálku společný čas.

     Také bychom vám rádi poděkovali za vaši zpětnou pozitivní vazbu, která nás trenéry velmi těší.

 

JAK BUDE PROBÍHAT ON-LINE TRÉNINK
Každý den cca 15 minut před tréninkem najdete na našich webových stránkách www.tjkaratecb.cz odkaz,na který kliknete a přihlásíte se do aplikace ZOOM. Kliknete na odkaz a aplikace se Vám stáhne do počítače, mobilu či tabletu. Poté opět kliknete na aplikaci a přihlásíte se do videokonference, kde vyčkáte na potvrzení účasti od trenéra. Poté začíná videohovor.

 
TRÉNINKOVÉ HODINY
 PONDĚLÍ  STŘEDA  PÁTEK
 17:00 – 17:45
 NÁBOR KARATE
 *technický trénink
 

 17:00 – 17:45
 NÁBOR KARATE
 *technický trénink
 
 
 
17:00 – 18:00

 
 NÁBOR KARATE
 
 ZÁKLADNÍ ODDÍLY
 
 + ZÁVODNÍ ODDÍLY
 
 *kondiční trénink
 
 
 18:15 – 19:00

 ZÁKLADNÍ ODDÍLY
 *technický trénink
 
 
 18:15 – 19:00

 ZÁKLADNÍ ODDÍLY
 *technický trénink