Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

REKONSTRUKCE UMÝVÁRNY ŽIŽKOVA

REKONSTRUKCE UMÝVÁRNY ŽIŽKOVA

Díky dotaci města České Budějovice jsme mohli zrekonstruovat umývárnu v prostorách tělocvičny Žižkova.

 

     Cílem projektu byla rekonstrukce umýváren v prostorách kasáren Žižkova, kde od roku 2017 má klub TJ Karate České Budějovice tělocvičnu a zázemí pro svou činnost. V prostorách chyběly sprchy, byly zde vybudované pouze toalety s umyvadly. Absence sprch byla velmi zásadní pro běžný chod klubu. Vybudování sprch přineslo základní komfort pro trénink všech sportovců od dětí po dospělé, ale především pro závodní skupiny, které kvůli absenci sprch v tělocvičně Žižkova trénovaly minimálně, protože po náročném fyzickém tréninku je důležité mít k dispozici základní hygienické zázemí. Nová zrekonstruovaná umývárna vznikla namísto bývalé místnosti technického zázemí, kde byla pouze výlevka a celkový stav místnosti byl velmi špatný. Součástí nové umývárny jsou dvě oddělené sprchy a jedno umyvadlo a dále zázemí pro WC a druhé umyvadlo. Zde můžete vidět stav před rekonstrukcí a po rekonstrukci:

 

 

Dotace byla získáná od Města České Budějovice v oblasti sportu pro rok 2020

Optaření č. 5: Příspěvek na nové pořízení nebo zhodnocení

investičního majetku sportovních klubů.

 

Děkujeme Městu České Budějovice za podporu