OD 3.12. ZAČÍNÁME TRÉNOVAT

Vážení rodiče, závodníci a členové klubu. Od čtvrtka 3.12. 2020 se můžeme vrátit do tělocvičen a začít opět trénovat za podmínek stanovených vládou ČR. Trénovat budeme jak v tělocvičně Emy Destinové, tak v tělocvičně Žižkova. Tréninky se budou týkat všech skupin karate kromě sportovních přípravek. Tréninky sportovních přípravek nejsme schopni na základě daných restrikcí splnit, a tak naši nejmenší zatím musí zůstat bez tréninku.

Poslední ON-LINE tréninky KARATE tedy proběhnou v pondělí a ve středu od 17:00 NÁBOR KARATE  a od 18:15 ZÁKLADNÍ ODDÍLY.

ON-LINE trénink SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKY bude probíhat i nadále každý čtvrtek od 17:00

Hlavní organizační informace:

Pohyb v prostorech Žižkova a Emy Destinové před tréninkem, během tréninku a po tréninku s rouškou (dle nařízení vlády ČR)

Vstup rodičům do tělocvičen není možný. Trenéři si děti převezmou u vchodu a rozdělí do tréninkových skupin

Příchod na trénink NE dříve jak 5 minut před začátkem tréninku

Před tréninkem je třeba použít dezinfekci na ruce (bude připravena)

Při cvičení je nutno dodržovat 2 metry rozestup od ostatních cvičenců

Po ukončení tréninku minimální zdržení v prostorech tělocvičny z důvodu příchodu další tréninkové skupiny

Prosíme nezdržujte se před ani po tréninku před venkovními dveřmi tělocvičny (vejdu, odejdu)

ROZVRH TRÉNINKŮ

Pozorně čtěte tréninkové časy, byly v nich provedeny změny oproti původnímu rozvrhu.

Pokud nevíte, do jaké skupiny patříte, obraťte se na trenérku Dominiku Hýskovou 777 964 276

ROZVRH TRÉNINKOVÝCH HODIN – tělocvična Emy Destinové

NÁBOR KARATE – PONDĚLÍ A STŘEDA 16:00 – 17:00

ZÁKLADNÍ ODDÍL DESTINKA ,,C´´- PONDĚLÍ A STŘEDA 17:00 – 18:00