Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

NOVINKA!!! TRÉNINKOVÉ BALÍČKY 2021

NOVINKA!!! TRÉNINKOVÉ BALÍČKY 2021
Chceš se stále zlepšovat a makat na sto procent? Teď máš šanci udělat maximum proto, abys dosáhl svého cíle, který jsi si stanovil a třeba si splnil i svůj sen.
 
Připravili jsme pro tebe hned několik tréninkových balíčků a je jen na tobě, jak moc chceš do toho šlapat.
 
Vybrat si můžeš například individuální trénink karate s trenérem nebo se můžeš domluvit se svým kamarádem či kamarády a trénovat v malé tréninkové skupině. Na výběr budeš mít také využití hned několika kombinací tréninkových balíčků. Každý balíček je odlišný. Najdeš v nich propojení karate tréninků, kondičních tréninků či rehabilitací a dokonce i mentální trénink. A víš co je na tom nejlepší. Že vše budeš mít k dispozici na jednom místě. Tak co na to říkáš?
 
Pokud tě to zajímá a chceš se dozvědět víc, pošli nám zprávu na Instagram, Facebook a nebo kontaktuj trenéra M. Hýska (mira.hysek@email.cz) a rádi ti vše osobně vysvětlíme. Začínáme od ledna 2021 a kapacita míst je omezena, tak neváhej a pojď do toho. 100% nebudeš litovat !!!