Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

INFORMACE K PROVOZU

INFORMACE K PROVOZU

 

Rádi bychom Vám popřáli veselé svátky vánoční prožité
v klidu a v pohodě a také šťastný Nový rok 2021. 

 

Od pátka 18.12.2020 se celá ČR posunula do 4. stupně protiepidemického systému PES a tudíž jsou opět uzavřeny veškerá vnitřní sportoviště a i naše obě tělocvičny tedy budou mimo provoz. Doufáme, že do 4.1.2020 se situace zlepší, ČR se posuneme aspoň do 3. stupně PSA a budeme moci se zase v omezeném provozu začít scházet v tělocvičnách.  Pokud setrváme ve stupni 4 budeme pokračovat v on-line trénincích. 

     Poslední ON-LINE trénink před Vánoci proběhne v pondělí 21.12.2020 od 18:00 a bude připraven úplně pro všechny členy z karate i sportovní přípravky. Tento trénink plánujeme pojmout trochu slavnostně a odlehčeně, kdy bychom si chtěli se všemi užít trochu legrace, vánočně se naladit a popřát si i v online verzi šťastné svátky.

 

Odkaz pro přihlášení najdete 10 min před tréninkem na www.tjkaratecb.cz

 

Prosíme pravidelně sledujte naše stránky www.tjkaratecb.cz a facebook, 

kde najdete aktuální informace 

a především informace týkající se provozu od 4.1.2021.

V případě dotazů volejte na tel: 777 964 276 Hýsková 

a nebo pište na email info@tjkaratecb.cz.