SPORTOVNÍ TŘÍDA KARATE 2021/2022

6. ročník třídy s rozšířeným sportovním zaměřením na karate

Zápis a přestup do 6. ročníku sportovní třídy karate

Přestup do 6. třídy s rozšířeným sportovním zaměřením na karate
je možný po úspěšném splnění talentových zkoušek.

Termín talentových zkoušek je dne 9. dubna 2021.

V odůvodněných případech lze domluvit náhradní termín
vykonání talentové zkoušky

Hlavním cílem projektu sportovní třídy karate je vytvořit vhodné prostředí pro mladé a nadějné sportovce. Začleněním tréninků do školní výuky pak minimalizovat dopad dnešního životního stylu na rozvoj dítěte a nadále podporovat jeho kladný vztah ke sportu. Díky zajištění tréninků do doby školní výuky snížit organizační zátěž na rodiče, kteří chtějí udržet setrvalý vztah jejich dětí k pohybové aktivitě.

Projekt sportovní třídy karate při ZŠ a MŠ Emy Destinové je podporován Statutárním městem České Budějovice a Českým svazem karate a Jihočeským svazem karate. Jihočeský kraj se významnou měrou podílí na členské základně Českého svazu karate a přímo v Českých Budějovicích sídlí dva největší a výsledkově nejvýznamnější kluby karate v České republice, trénuje zde řada úspěšných reprezentantů ČR.

Karate jako olympijský sport vyžaduje cílenou a systémově propojenou přípravu závodníků již od dětského věku a vznik sportovní třídy karate je pozitivním propojujícím článkem se sportovní přípravou na Gymnázium Česká v Českých Budějovicích a krajského centra mládeže Jihočeského svazu karate.

Nabízíme ideální spojení základního vzdělávání spolu se sportovní přípravou

Rozšířená výuka sportu a karate
na základní škole

5 hodin
sportovní výchovy týdně.

Kompletní informace a potřebné kroky k podání přihlášky, přihlášku ke stažení, zadání a bodové hodnocení talentových zkoušek naleznete zde

třída karate info

Webové stránky Základní školy a mateřské školy Emy Destinové najdete zde

info Destinka

Pro aktuální informace a v případě dotazů volejte na tel: 777 964 276 Hýsková a nebo pište na email info@tjkaratecb.cz.