Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

ON-LINE SOUTĚŽ V KARATE

ON-LINE SOUTĚŽ V KARATE

Připravili jsme pro Vás klubovou on-line soutěž s názvem HEIAN ON-LAJN

V pondělí 22.3.2021 proběhne v rámci klasických on-line tréninků klubová soutěž HEIAN ON-LAJN. 

  • od 17 hod pro děti z náborových skupiny
  • od 18 hod pro děti ze základních a závodních skupin
Zájemci o účast v soutěži se přihlásí jako vždy přes odkaz na webových stránkách, který se objeví 10 min před zahájením. 
 
 
Budeme soutěžit o poháry a medaile.

Každý účastník získá věcnou cenu.
 
 
Každý účastník si připraví vlastní sestavu KATA s názvem HEIAN ON-LAJN. Kata Heian On-lajn bude obsahovat minimálně 10 technik či kombinací, které si každý soutěžící sestaví dle vlastní fantazie a dle vlastního uvážení. Kreativitě se meze nekladou.
 
TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST
 
Pokud nevlastníte webovou kameru a soutěže by jste se chtěli zúčastnit, tak abychom Vás mohli vidět a zařadit do soutěže, pošlete nám sestavu natočenou na video. Poslat video můžete na náš email nebo na whatsapp či messenger Dominiky Hýskové tel. 777964276. Stejným způsobem můžete posílat i obrázky s tématikou karate, které pro nás namalujete. Ty nejhezčí uveřejníme na našem facebooku.
 
 
Další informace
Mgr. Dominika Hýsková
tel. 777 964 276
info@tjkaratecb.cz
www.tjkaratecb.cz