Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

VÝSLEDKY SOUTĚŽE HEIAN ON-LAJN

VÝSLEDKY SOUTĚŽE HEIAN ON-LAJN

V článku najdete výsledky a zprávu z pondělní online soutěže.

              Celkem 59 dětí z TJ Karate České Budějovice, TW Borovany, Karate klub tygr Karlovy Vary a TJ Karate Boršov nad Vltavou se zúčastnilo pondělní netradiční online soutěže s názvem HEIAN ON-LAJN. Soutěžící si měli za úkol připravit vlastní sestavu-kata s názvem Heian On-lajn a pod drobnohledem trenérů svůj výkon předvést živě v on-line verzi anebo zaslat video ke shlédnutí a zařazení do soutěže. Všechny děti se zhostily úkolu na výbornou, byly vidět skvělé výkony a nadšení, ale především i velký pokrok, a to hlavně u dětí, které v září s karate začaly a v podstatně většinu doby trénují on-line. Chtěli bychom všechny děti moc pochválit, jsme na vás všechny moc pyšní a obdivujeme váš přístup k tréninkům v této složité době.

               Za účast v soutěži Vám děkujeme a pro každého máme připraveny ceny a medaile a pro ty nejlepší i poháry. Pro ty, kteří se nemohou své ceny dočkat připravíme výdejní místo - předávání cen v pátek 26.3. od 17 do 18 hod u tělocvičny Emy Destinové venku na parkovišti (u Duhové mateřské školky za budovou DM drogerie) bude přistaveno naše klubové auto, ve kterém budeme mít ceny připraveny a za dodržení všech hygienických opatření vám ceny rádi předáme. Pokud si cenu nevyzvednete počká na vás v tělocvičně a až se budeme moci všichni v tělocvičně sejít, tak ceny rozdáme.  

 

SOUTĚŽÍCÍ SKUPINA NÁBOR

Adam Beň

Ondřej Moc

Filip Brožek

Adélka Bednářová

Jan Okrouhlík

Jan Frantík

Péťa Kolafa

Gábinka Hýsková

Nikolka Hýsková

Bára Schwarzová

Damián Zoufalý

Marek Vučenovič

Filip Vrba

Jakub Sobotík

Savík Bychkov

Jeník Mareš

Patrik Světlík

Vilma Heřmanová

Filip Bublík

Lukáš Čapek

Víťa Polánský

Matěj Zikmund

Terezka Jechová

VÝSLEDKY : 1. místo Marek Vučenovič

                      2. místo Matěj Zikmund

                      3. místo Vilma Heřmanová       

 

SOUTĚŽÍCÍ SKUPINA ZÁKLADNÍ

Verča Biskupová

Dan Kačerovský

Jonáš Kuba

Pavlík Kolafa

Linda Zoubek

Pavel Průša

Jakub Novák

Tomáš Hejl

Pepi Ujcová

Martinka Součková

Sofi Vučenovič

Dan Procházka

Matyáš Urban

Martin Coufal

Víťa Tikalský

Lada Švecová

Petr Lekeš

Anička Kyrbisová

Oliver Pilný

Vilda Pešl

Jakeš Michal

VÝSLEDKY : 1. místo Pavel Kolafa

                      2. místo Pavel Průša

                      3. místo Pepi Ujcová   

 

 

SOUTĚŽÍCÍ SKUPINA ZÁVODNÍ

Jan Kyzek

Jakub Zikmund

Laura Válková

Evička Malá

Lukáš Olšiak

Vašek Korch

Miki Věrný

Klárka Bromová

Vašek Malý

VÝSLEDKY : 1. místo Laura Válková

                      2. místo Jakub Zikmund

                      3. místo Miki Věrný 

 

 

SOUTĚŽÍCÍ SKUPINA ZÁVODNÍ PROFI

Jakub Ješátko

Víťa Havelec

Martin Sobotík

Terezka Částková

Nicol Cirhanová

Majda Míková

VÝSLEDKY : 1. místo Jakub Ješátko

                      2. místo Nicol Cirhanová

                      3. místo Martin Sobotík