Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY

PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY

Připravili jsme pro vás videa a přehled požadavků pro zkoušky na pásky.

Především pro děti z náborových skupin a základních skupin jsme vytvořili videa, která jim pomohou připravit se na pasování nebo zkoušky na bílý a žlutý pásek. Většinu požadavků jsme zvládli naučit se i on-line a tato videa budou další pomůckou, která pomůže k přípravě na plánované zkoušky (květen-červen). Od pondělí 26.4 se už začneme scházet na tréninky venku a postupně doladíme vše co nám ke zkouškám chybí.  

 

Pro děti z náborových skupin (začátečníci Žižkova a Destinka)

ZKUŠEBNÍ ŘÁD - PASOVÁNÍ ke stažení zde

VIDEO - PASOVÁNÍ ke stažení zde

 

Pro děti ze základních skupin (základní oddíl Žižkova, základní oddíl C Destinka)

ZKUŠEBNÍ ŘÁD - BÍLÝ PÁS ke stažení zde

VIDEO - BÍLÝ PÁS ke stažení zde

VIDEO - KATA HEIAN SHODAN ke stažení zde

 

Pro děti ze základních skupin (základní oodíl Žižkova, základní oddíl A+B Destinka) 

ZKUŠEBNÍ ŘÁD - ŽLUTÝ PÁS ke stažení zde

VIDEO- ŽLUTÝ PÁS ke stažení zde

VIDEO - KATA HEIAN NIDAN ke stažení zde

 

Zkoušky na vyšší pásy od zeleného pásu budeme přiravovat až v druhé etapě, dle zájmu a nejspíše je budeme směřovat na letní tábor v Albrechticích. Zatím zájemci o zkoušky mohou nastudovat zkušební řád a videa vyšších kata. Zkoušky na vyšší kyu vyžadují delší přípravu a samozřejmě vyšší nároky z naší strany proto je potřeba již nyní vaše samostatná pečlivá příprava a trénink.

Další řády a videa na zelený, fialové a hnědé pásy najdete v kompletním zkušebním řádu a v playlistu youtube kanálu TJK ČB.

ZKUŠEBNÍ ŘÁD KOMPLETNÍ ke stažení zde

VIDEO - VŠECHNY ZÁKLADNÍ KATA ke stažení zde