Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

OD 26.4. 2021 ZAČÍNÁME TRÉNOVAT VENKU

OD 26.4. 2021 ZAČÍNÁME TRÉNOVAT VENKU

Od pondělí 26.4. 2021 začínáme s tréninky venku. Odhoďte počítače, notebooky, telefony a pojďme konečně normálně cvičit.

Vážení rodiče a členové klubu,

dle nařízení vlády ČR se stále nemůže trénovat na vnitřních sportovištích, ale je povoleno sportovat venku. Reagujeme na současné nařízení vlády ČR a od pondělí 26.4. 2021 budou všechny tréninky karate a sportovní přípravky provozovány venku, a ne za počítači, tablety či telefony.

Z dosavadních zkušeností víme, že zvládneme velmi dobře a kvalitně připravit on-line tréninky, které byly vhodné nejen pro všechny členy oddílu, ale také se zapojili rodiče např. do kondičních tréninků. Tato on-line forma však nenahradí osobní kontakt, který už tak dlouho postrádáme. Proto nyní budeme preferovat tréninky venku. Rádi bychom byli co nejdříve v kontaktu (na 2 metry) s členy klubu, a proto pokud nám počasí dovolí budeme trénovat venku, jak to jen půjde.

Tréninky karate a sportovní přípravky budou probíhat v parku Stromovka (Bagr) a sraz bude vždy u vodní nádrže, tak jak tomu bylo na podzim 2020. Trénovat se bude maximálně po dvanáctitičlenných skupinkách (6 dvojic) dle ustanovení vlády ČR. Trenérský tým je připraven.

Důležité!!! Prosím sledujte každý den cca hodinu před tréninkem naše webové stránky a facebook, kde potvrdíme konání tréninku, anebo zrušení tréninku z důvodu např. nepříznivého počasí. Na trénink se nemusíte nikam hlásit stačí přijít.

 

Co mít s sebou na trénink:

-        teplé sportovní oblečení, čepice

-        sportovní obuv

-        lahev s pitím

Veškeré své dotazy směřujte na trenérku D. Hýskovou – tel. č.: 777 964 276, domifakt@seznam.cz

 

Časy tréninků jednotlivých skupin budou následující:

 

PONDĚLÍ 17:00 – 18:00

NÁBOR KARATE (děti z tělocvičny EMY DESTINOVÉ)

NÁBOR KARATE (děti z tělocvičny ŽIŽKOVA)

ZÁKLADNÍ ODDÍL DĚTÍ ,,A+B+C´´ (děti z tělocvičny EMY DESTINOVÉ)

ZÁKLADNÍ ODDÍL DĚTÍ (děti z tělocvičny ŽIŽKOVA)

ZÁKLADNÍ ODDÍL DOSPĚLÝCH

 

STŘEDA 16:00 – 17:00

SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA (děti 3-5 let a 5-7 let z obou tělocvičen EMY DESTINOVÉ a ŽIŽKOVA)

-        tréninky skupin nejmenších dětí 1-3 s rodiči, zatím v těchto podmínkám nejsme schopni zajistit, ale rádi uvítáme na tréninku ve středu od 16 hod ve Stromovce ty starší děti, které už jsou schopné s námi cvičit samy bez rodičů.

 

STŘEDA 17:00 – 18:00

NÁBOR KARATE (děti z tělocvičny EMY DESTINOVÉ)

NÁBOR KARATE (děti z tělocvičny ŽIŽKOVA)

ZÁKLADNÍ ODDÍL DĚTÍ ,,A+B+C´´ (děti z tělocvičny EMY DESTINOVÉ)

ZÁKLADNÍ ODDÍL DĚTÍ (děti z tělocvičny ŽIŽKOVA)

ZÁKLADNÍ ODDÍL DOSPĚLÝCH

 

Pozn. Závodní oddíly obdrží rozpis tréninků od hlavního trenéra prostřednictvím emailu