Sportovní příměstské tábory CITY CAMP

V článku najdete veškeré informace k příměstským táborům. Pro jakékoliv dotazy kontaktujte trenérku Dominiku Hýskovou.

Termíny příměstských táborů:

1. TÝDEN od pondělí 12.7 do pátka 16.7.2021 (cena 2.300 Kč)

2. TÝDEN od pondělí 19.7. do pátka 23.7.2021 (cena 2.300 Kč)

PŘIHLAŠENÍ A ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU ZASÍLEJTE NA KLUBOVÝ MAIL info@tjkaratecb.cz A TO NEJDÉLE DO 28.5. 2021. POČET MÍST JE LIMITOVÁN. POKUD BY NASTALA SITUACE, ŽE BY SE PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR NEMOHL KONAT Z DŮVODU PANDEMICKÉ SITUACE, VRÁTÍME CELOU UHRAZENOU ČÁSTKU ZPĚT.

Místo konání: Tělocvična Emy Destinové 46, 370 05 České Budějovice

vchod z ulice Sokolská, průchod kolem Duhové školky směrem k fotbalovému hřišti a vstup přímo do prostor tělocvičen

Začátek každého dne příměstského tábora nejdříve v 7:30, ukončení nejpozději v 16:30 hod.
Ranní příchod dětí je možný mezi 7:30 - 8:30 a vyzvedávání dětí mezi 16:00 - 16:30 hod

PROSÍME nahlásit předem zdravotní omezení, či omezení ohledně stravy.

Každý při nástupu odevzdá kopii vyplněného lékařského potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte a podepsanou bezinfekčnost spolu s kopií kartičky pojištěnce.

Vzor najdete zde: LÉKAŘSKÉ POTVRZENÍ NAJDETE ZDE

Přihláška zde: City camp

PROGRAM TÁBORA:
Program každého dne je pouze orientační.  Ne vždy se vzhledem k počasí a aktuálnímu stavu dětí podaří časový harmonogram dodržet. Součástí programu je dopolední trénink, pohybové, míčové a společenské hry, soutěže, procházky, výtvarně-tvořící činnost. Jeden den v klasickém příměstském táboře, netýká se kompenzačního týdne, jezdíme na celodenní výlet zpravidla ve středu. Na oběd budeme docházet do menzy Jihočeské univerzity. Pitný režim a dvě svačinky zajištěny.

Běžný den příměstského tábora:

7:30-8:30

rodiče přivádějí děti do tělocvičny a v tento čas děti hrají v tělocvičně hry

9:00-11:00

probíhá dopolední program, děti jsou rozděleny na 2 skupiny jedna skupina má hodinový trénink v tělocvičně a druhá tvoření či výtvarnou činnost spolu s úkoly + svačinka, poté se vymění

odchod na oběd, oběd v menze

pobyt venku (většinou stromovka) spojený s pohybem, hry atd.

příchod do tělocvičny-svačinka-promítání kina animované pohádky

16:00-16:30

vyzvedávání dětí

CO MÍT S SEBOU:
Vhodné oblečení a obuv do tělocvičny a na ven, přihlédnout k aktuálnímu počasí. Malý batůžek, kšiltovka, lahev na pití. Kopii kartičky pojištěnce, vyplněné lékařské potvrzení.

DALŠÍ INFORMACE NA TEL: 777964276 DOMINIKA HÝSKOVÁ