PŘEDBĚŽNÝ PLÁN PRO TRÉNINKY SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKY A KARATE

Prosíme věnujte pozornost informacím ohledně plánovaného otevření celkového provozu tréninků sportovní přípravky i karate v tělocvičně Žižkova  a v tělocvičně E. Destinové. V případě příznivé epidemiologické situace je plán Vlády ČR k rozvolnění sportu následující:

Na základě těchto rozvolnění plánujeme od pondělí 31. 5. 2021 otevřít obě tělocvičny Žižkova i E. Destinové v plném provozu. To znamená, že budou moci začít cvičit v našich tělocvičnách všechny děti ze sportovní přípravky 3-5 let, 5-7 let ale hlavně i děti 1-3, které cvičí spolu s rodiči. Dále se navrátíme k plnému rozvrhu všech skupin karate. Rozvrh bude stejný či s lehčími úpravami jako byl v září 2020 a který najdete na našich stránkách. Vše je zatím v plánu a záleží na rozhodujícím uvolnění Vlády ČR. Proto prosím BUĎTE PŘIPRAVENI  a pravidelně sledujte naše webové stránky www.tjkaratecb.cz a facebook, kde uveřejníme aktuální informace  a podmínky k provozu, ty samé informace budeme rozesílat i emailem.

V týdnech od 17. 5. 2021 do 28. 5. 2021 stále platí tréninky karate a sportovní přípravky venku v parku Stromovka (Bagr), sraz vždy u vodní nádrže.

Pondělí 17 - 18 hod karate (všechny skupiny)

Středa 16 - 16:45 hod sportovní přípravka (3-5 let, 5-7 let)
             17 - 18 hod karate (všechny skupiny)

Prosím sledujte v den tréninku cca 2 hodiny před tréninkem naše webové stránky a facebook, kde potvrdíme konání tréninku, anebo zrušení tréninku z důvodu např. nepříznivého počasí a nahrazení online tréninkem. Na trénink se nemusíte hlásit, stačí přijít. Co s sebou na trénink: vhodné sportovní oblečení a obuv , lahev s pitím, notýsek na samolepky.

PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ:

SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
  • kdo neuhradil členské příspěvky za 1. pololetí 2020/2021 (září-leden) doplatí za otevřené období provozu (celé září + půlka října) 390 Kč za trénink 1x v týdnu / 780 Kč za tréninky 2x v týdnu. Kdo uhradil celou částku členských příspěvků (1300 Kč za 1 trénink v týdnu / 2600 Kč za 2 tréninky v týdnu), bude mu částka za uzavřené období převedena do 2. pololetí 2020/2021 (únor-červen) popřípadě na další pololetí od září 2021.
  • za 2. pololetí 2020/2021 (únor-červen) prosíme o uhrazení částky za otevřené období (celý květen, červen) 520 Kč za trénink 1x v týdnu. Kdo uhradil celé příspěvky bude mu část za uzavřené období převedena na další pololetí od září 2021.

KARATE ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
  • kdo neuhradil členské příspěvky za 1. pololetí 2020/2021 (září-leden) a účastnil se on-line tréninků doplatí celou částku členských příspěvků (1300 Kč za 1 trénink v týdnu / 2600 Kč za 2 tréninky v týdnu). Pokud jste on-line tréninky nevyužívali doplaťte pouze částku za otevřené období provozu (celé září + půlka října) 390 Kč za trénink 1x v týdnu / 780 Kč za tréninky 2x v týdnu
  • za 2. pololetí 2020/2021 (únor-červen) prosíme o uhrazení částky za otevřené období (celý květen, červen) 520 Kč za trénink 1x v týdnu / 1040 Kč za tréninky 2x v týdnu. Online tréninky toto pololetí účtovat nebudeme. Kdo uhradil celé příspěvky bude mu část za uzavřené období převedena na další pololetí od září 2021.

Pozn. pokud chcete vrátit zaplacené členské příspěvky z důvodu ukončení docházky do sportovní přípravky a karate nebo z jiného důvodu, napište požadavek k vrácení na email domifakt@seznam.cz nebo info@tjkaratecb.cz.

CITY CAMP
PŘÍMĚSTSKÉ SPORTOVNÍ TÁBORY

Ještě máme poslední místa na příměstské tábory.
Veškeré informace a způsob přihlášení najdete zde: