Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

2x stříbro ze světové ligy karate

2x stříbro ze světové ligy karate

Ve dnech 4.-6. června 2021 se konala mládežnická světová liga karate na Kypru.

 

Po dlouhé době opět reálný turnaj a hned pěkně z ostra mládežnická světová liga karate na Kypru. Všichni naši závodnici do toho dali všechno. Během závodní pauzy vytvořili skvělý tým, který táhne za jeden provaz a tento víkend urvali dvě stříbra, jedno páté a sedmé místo.
 
2. místo Valentina Vítů
2. místo Daniel Stránský
5. místo Andrea Květoňová
7. místo Jirka Snížek
 
Poděkování patří všem, kteří se na tomto úspěchu podíleli počínaje od našich trenérů, kondičních trenérů, fyzio a mentálního kouče a zapomenout nemůžeme ani na cestovní agenturu Prostě leť a rodiče. Díky všem za vaši práci a podporu.