Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

TRÉNINKY JSOU DO STŘEDY 30.6

TRÉNINKY JSOU DO STŘEDY 30.6

Tréninky karate náborových a základních oddílů a tréninky sportovní přípravky všech skupin budou ještě probíhat do středy 30.6.2021.

Poslední tréninky v tomto školním roce proběhnou ve středu 30.6. pouze závodní oddíly končí posledním tréninkemm v pondělí 28.6. Od čtvrtka 1.7 už je provoz obou tělocvičen uzavřen a začneme cvičit opět od 1. září.

Začátkem července zveřejníme tréninkový rozvrh platný od září 2021. Současní členi i noví zájemci do sportovní přípravky si musíte místo rezervovat přes online registraci, to samé platí pro nové zájemce o karate. REGISTRACE ZDE

Současní členi z karate skupin (náborové, základní a závodní skupiny) se nemusí nikde registrovat, automaticky s nimi počítáme na další školní rok - spolu s rozvrhem zveřejníme rozdělení do tréninkových skupin karate a jmenný seznam. 

Přejeme všem krásné a pohodové prázdniny.