Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ALBRECHTICE 2021

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ ALBRECHTICE 2021

V článku najdete informace k letním soustředěním v Albrechticích a formuláře ke stažení.

Zde můžete stáhnout formuláře, které je nutné mít připravené k odevzdání před nástupem na letní soustředění Albrechtice 2021. Spolu s těmito dokumenty ještě mějte připravenou k odevzdání kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Zdravotní či stravovací omezení nám prosím nahlaste předem.

Čestné prohlášení ZDE

Lékařské potvrzení ZDE

Doplňkové informace co si vzít s sebou ZDE

Kompletní nformace ZDE

Sraz na místě konání v první den soustředění mezi 13:00 - 14:00hod. Pokud plánujete pozdější příjezd či dřívější odjezd prosím o nahlášení předem. První den se začíná večeří, oběd není. Prosíme o uhrazení poplatku za tábor, pokud jste dosud neplatili. Pokud máte další dotazy kontaktujte Dominiku Hýskovou na tel: 777964276.
 

Tento rok v Albrechticích bude ve znamení oslav - budeme slavit 20 let soustředění v Albrechticích. Již dvacáté léto se v tomto rekreačním zařízení koná soustředění TJ Karate ČB a to je třeba pořádně oslavit, takže to bude velké :-)

 

Moc se na to těšíme