Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

2x BRONZ ZE SVĚTOVÉ LIGY

2x BRONZ ZE SVĚTOVÉ LIGY

WKF U12 & U21 CUP A SVĚTOVÁ LIGA POREČ

Ve čtvrtek a v pátek se holkám podařily vybojovat 2 bronzové medaile (Martina Šáchová, Lucy Hrdličková) a jedno 7. místo (Adéla Průchová). Víkend patřil našim dorosteneckým a juniorským závodníkům. V sobotu nastoupil Jirka Snížek, který podlehl svému soupeři ve druhém kole. V prvních kolech po velice vyrovnaných zápasech prohráli Pepa Němec a Adam Nejedlý, bohužel bez možnosti repasáže. Bez repasáže byl i Ondra Bednář, který podlehl Rumunovi ve druhém kole. Dan Dub prohrál se závodníkem z Ázerbájdžánu ve druhém kole a po repasáži si odváží 11. místo. Jako poslední v sobotu nastoupila Andrejka Květoňová, která porazila Italku a ve druhém kole podlehla, po těsném souboji, závodnici z Chile.

V neděli se pral Martin Eliáš, který těsně prohrál s německým závodníkem 6:6. Jako poslední se zápasil Kryštof Ruža. Ten prošel přes 3 kola, ve čtvrtém kole prohrál se závodníkem z Itálie a po repasáži si odváží 7. místo.

Děkujeme za vzornou reprezentaci klubu!