Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Martina Šáchová závodila na turnaji TOP TEN

Martina Šáchová závodila na turnaji TOP TEN

Během mezinárodního turnaje v chorvatské Rijece Croatia Open obdržela Martina Šáchová lukrativní nabídku zúčastnit se mezinárodního turnaje TOP TEN. Co to vůbec znamená? Jde o turnaj, kterého se mohou zúčastnit pouze pozvané závodníce, které mají za sebou několik výjimečných výsledků. Halvní motivací turnaje bylo tzv. PRIZE MONEY pro finalistky. Vítězka obdrží finanční částku 2000 dolarů a druhá, tedy poražená závodnice 1000 dolarů, takže motivace byla obrovská.

Martina Šáchová se probojovala na turnaji TOP TEN do semifinále, kde v boji o finále a tedy také možnost bojovat o tučnou finanční prémii podlehla zkušené závodnici z Černé Hory.
 
Děkujeme organizátorům za pozvání a tím i za další cenné zkušenosti.