Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

MARTINA ŠÁCHOVÁ PÁTÁ NA SVĚTĚ

MARTINA ŠÁCHOVÁ PÁTÁ NA SVĚTĚ
Marťa Šáchová obsadila na seniorském mistrovství světa v Dubaji skvělé 5. místo.
Jaká byla Marti cesta za skvělým úspěchem.
V prvním kole porazila závodnici ze Skotska 3:2, ve druhém kole porazila závodnici z Austrálie 3:0, ve třetím kole si poradila se závodnicí z Holandska 6:2, v boji o semifinále bohužel podlehla závodnici z Egypta 0:5. Egyptská závodnice, ale porazila v boji o finále Chorvatku a tím Marťa měla příležitost bojovat v repasáži o postup do boje o bronz.
 
V repasáži se utkala se závodnicí z Ruska, kterou porazila 6:4 a tímto výsledkem se mohla těšit na boj o bronz kde na ni čekala závodnice z Chorvatska. V tzv. malém finále svedla vyrovnaný souboj o vysněnou medaili z MS s Chorvatkou Lesjak a přes veškerou snahu ji Marťa podlehla těsně 2:3 a obsadila konečné 5. místo.
 
Pro Marťu je to zcela určitě dosavadní největší sportovní úspěch a to co předvádí v 19 letech je neskutečné. Její progres za poslední rok je nevídaný. Všichni pevně věříme, že Marťu čeká ještě mnoho sportovních a životních úspěchů.
 
Děkujeme všem, kteří jakýmkoliv způsobem Martě pomáhali a pomáhají, zejména její rodině, děkujeme.