Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

AKCE PROSINEC

AKCE PROSINEC

Pozorně čtěte jaké důležité akce nás ještě v prosinci čekají.

 

SLAVNOSTNÍ PASOVÁNÍ NOVÁČKŮ

     Pro děti v náboru karate v tělocvičně Destinové i v tělocvičně Žižkova připravujeme slavnostní pasování na karatisty. Je to mála zkouška, které se děti nemusejí bát, protože na to pilně trénovaly.  Po splnění zkoušky jim při slavnostním ceremoniálu předáme pásek a certifikát. Akce je veřejná pro rodiče a příbuzné. Pasování bude probíhat místo tréninku:

                         - v tělocvičně Destinové v pondělí 20. 12. 2021 od 17hod

                         - v tělocvičně Žižkova v úterý 21. 12. 2021 od 17hod

 

ZKOUŠKY TECHNICKÉ VYSPĚLOSTI

     Pro členy z talentovky, ze všech základních a závodních oddílů budou probíhat zkoušky technické vyspělosti od bílého do fialového pásu. Zkoušky se budou konat v pondělí 20. 12. 2021 od 18hod v tělocvičně Destinové. Poplatek za zkoušky je 200Kč. S sebou průkaz karate (ti co jdou na bílý pásek průkaz dostanou na zkouškách), čisté vyžehlené kimono, pítí. Zkoušky jsou veřejně přístupné pro rodiče a příbuzné.

 

SLAVNOSTÍ ZAKONČENÍ ROKU, SPOLEČNÉ FOCENÍ A VYHLÁŠENÍ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH ZÁVODNÍKŮ

     Pro všechny trenéry a závodníky ze závodních oddílů a telentovky proběhne ve středu 22. 12. 2021 od 18hod v tělocvičně Destinové společné focení v klubových soupravách. Kdo získal medaili a pohár z MČR prosím vezměte na focení s sebou. Dále bude probíhat vyhlášení nejlepších závodníků v každé věkové kategorii a čeká je ocenění. Každý závodník také dostane malý dárek od TJ Karate ČB pod stromeček. Prosíme o 100% účast.

 

Provoz ukončujeme středou 22. 12. 2021. Od čtvrtka 23. 12. 2021 do neděle 2. 1. 2022 obě tělocvičny budou uzavřeny. Tréninkový provoz v novém roce začne od pondělí 3. 1. 2022.