Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

KLUBOVÉ SOUTĚŽE NINJA SERIE

KLUBOVÉ SOUTĚŽE NINJA SERIE

Připravujeme klubové soutěže pro děti z karate i ze sportovní přípravky.

KLUBOVÁ SOUTĚŽ NINJA SERIE - NINJA CUP V KARATE
     Připravujeme klubovou soutěž pro všechny děti z karate z obou tělocvičen Žižkova i Destinové (děti ze skupiny nábor, základní oddíly, talentovky a kroužek z družiny). Soutěž se bude konat v pátek 11.3.2022 od 15:30 hod v tělocvičně Emy Destinové. Soutěžit se bude ve třech disciplínách a pro každého účastníka máme připraveny ceny. Na soutěž se nemusíte dopředu hlásit, stačí přijít. Budeme se těšit.

 
KLUBOVÁ SOUTĚŽ NINJA SERIE - NINJA CUP PRO SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKU
     Připravujeme klubovou soutěž pro všechny děti ze sportovní přípravky od 3 do 7 let z obou tělocvičen Žižkova i Destinové (děti 3-5 let a děti 5-7let). Soutěž se bude konat v pátek 25.3.2022 od 15:30 hod v tělocvičně Emy Destinové. Soutěžit se bude ve třech disciplínách a pro každého účastníka máme připraveny ceny. Na soutěž se nemusíte dopředu hlásit, stačí přijít. Budeme se těšit.