Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

SPORT PRO DĚTI Z UKRAJINY

SPORT PRO DĚTI Z UKRAJINY

Ukrajinským dětem, které postihla válka, nabízíme u nás do konce školního roku 2021-2022 sportování zdarma. 

Ukrajinským dětem, které postihla válka, nabízíme u nás do konce školního roku 2021-2022 sportování zdarma. Chtěli bychom jim tímto pomoci snáze se začlenit do nového prostředí. V tělocvičně E. Destinové pro děti 3-7 let nabízíme cvičení ve sportovní přípravce a pro děti 8+ nabízíme tréninky karate. Pro nejmenší děti 1-3 roky nabízíme cvičení spolu s maminkou v tělocvičně Žižkova. O letních prázdninách také nabízíme pro 10 ukrajinských dětí příměstský tábor zdarma. Stačí nás kontaktovat na tel. 777964276 a nebo info@tjkaratecb.cz kde předáme bližší informace.
 
Українську дітям, яких догнала війна, пропонуємо у нас до кінця шкільного року 2021-2022 спортивні заняття БЕЗПЛАТНО. Хочемо цім допомогти легше звикнути до нового середовища.
В спортзалі Е. Destinové про дітки 3-7 років пропонуємо заняття в спортивному гуртку, а про діти 8+ пропонуємо заняття карате.
Про найменші 1-3 роки пропонуємо заняття з мамами в спортзалі Žižkova.
На літні канікули також пропонуємо місцевий табір БЕЗКОШТОВНО.
Контактуйте нас на тел. 777964276 або пишіть на info@tjkaratecb.cz при контакту дамо вам всі необхідні інформації.