Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Martina Šáchová na K1 Premier League

Martina Šáchová na K1 Premier League

Ve dnech 22.-24.4. 2022 se konalo druhé kolo prestižní světové seniorské ligy karate v Portugalsku. Martina na tento turnaj odletěla o několik dní dříve, aby v Lisabonu absolvovala mezinárodní kemp, který byl cílený právě na tento turnaj. Ve středu doletěl také zbytek reprezentace s trenérem Miroslavem Hýskem a Mirkou Vašekovou.

Martina byla na turnaji nasazená jako TOP 8 a její los do skupiny jí přidělil známé závodnice a to Skotku a Španělku.

Martina v prvním kole porazila po taktickém výkonu závodnici ze Skotska 5:4. Ve druhém kolem bohužel smolně podlehla za stavu 5:5 na senchu závodnici ze Španělska a tím přišla o možnost bojovat v osmifinále o cenný kov.

S celkovým výkon můžeme být spokojeni, ale bohužel ne s výsledkem.

Další turnaj světové ligy K1 Premier League se bude konat v polovině května v Maroku.

Děkujeme Martě za skvělou reprezentaci