Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

Martina Šáchová přivezla bronz ze světové seniorské ligy karate - Maroko

Martina Šáchová přivezla bronz ze světové seniorské ligy karate - Maroko

Ve dnech 13. – 15. 5. 2022 se konalo další kolo světové seniorské ligy karate v Maroku. Martina Šáchová vybojovala skvělou bronzovou medaili.

V kategorii kumite ženy nad 68 kg nastoupila jako nasazená závodnice Martina Šáchová a los ji přidělil do skupinového boje závodnici z Finska KEINANEN TITTA a z Belgie MULOLO OPHELIE. Martina v prvním zápase porazila belgickou závodnici 5:4 a ve druhém kole remizovala s finskou závodnicí 0:0 a tím potvrdila postup ze skupiny z prvního místa. Ve čtvrtfinále se utkala se závodnicí z Tuniska JEMI CHEHINEZ, kterou porazila 4:2. V semifinále Martina nastoupila proti závodnici z Egypta OKILA MENNA SHAABAN (stříbrná z MS 2021), se kterou svedla vyrovnaný souboj, ale bohužel ji podlehla 1:2. V boji o bronz na ni čekala soupeřka z Kosova ORANA FORTESA.

V nedělním malém (bronzovém) finále se pro Martinu nevyvíjel zápas moc dobře, když během zápasu prohrávala 1:3. Martině se v posledních 30 vteřinách podařilo kopem na hlavu vývoj zápasu otočit na 4:3 a toto skóre se již nezměnilo ani v poslední vteřině zápasu při využití video review soupeře.

Martina vybojoval bronz!!!