Trénujeme a sportu se věnujeme už od roku 1973. Přidejte se k nám!
 

DŮLEŽITÉ INFORMACE K TRÉNINKOVÉMU PROVOZU

DŮLEŽITÉ INFORMACE K TRÉNINKOVÉMU PROVOZU

V článku najdete informace k tréninkovému provozu.

 

        Tréninkový provoz všech skupin karate a sportovní přípravky 3-5let a 5-7let a také cvičení dětí 1-3roky spolu s rodiči budeme ukončovat dříve a to 23.6.2022. V týdnu 27.6 – 30.6 tréninky probíhat nebudou a obě tělocvičny Žižkova i Destinové budou uzavřeny. Tréninkový provoz opět začne v novém školním roce 2022/2023 a to v září od pondělí 5. září.

 

 

REGISTRACE NA ZÁŘÍ 2022

        Pokud budete chtít od září 2022 navštěvovat hodiny sportovní přípravky děti 3-5 let a děti 5-7 let a také cvičení nejmenších dětí 1-3 roky spolu s rodiči musíte provést on-line registraci na nový školní rok 2022/2023. On-line registraci musí provést, jak noví zájemci o cvičení, tak i stávající členi, kteří doposud sportovní přípravku navštěvovali. On-line registraci najdete na stránkách klubu www.tjkaratecb.cz pod tímto odkazem:

 

http://www.tjkaratecb.cz/sportovni-pripravka#nabor20

 

On-line registraci provádí i noví zájemci o nábor karate 2022 pro děti od 5 let. On-line registraci pro karate najdete na stránkách klubu www.tjkaratecb.cz pod tímto odkazem:

http://www.tjkaratecb.cz/karate

 

Děti, které chodily do náboru karate od září 2021 registraci neprovádějí, automaticky s nimi počítáme na další školní rok a budou přecházet do skupiny základní oddíl:

  • Tělocvična Žižkova

základní oddíl děti tréninky pondělí a středa 17:00 – 18:00

  • Tělocvična Destinové

základní oddíl děti „B“ tréninky pondělí a středa 17:00 – 18:00